Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehet valamit tenni a YouTube...

Lehet valamit tenni a YouTube által feldobált politikai reklámok ellen?

Figyelt kérdés
Jó lenne ha nem kellene minden egyes rohadt videónként valami FIDESZ propaganda shitet nézni. YouTubon miért nem lehet reklámot reportolni (vagy lehet csak nem tudok róla)? Nem fogok előfizetni prémiumot! Nem is a reklámokkal van a baj, dobálja fel inkább a praktikeres szarokat, de ne állandóan valami Gyurcsány vagy Karácsony Gergelyes propagandát dobálna fel a YouTube. Van erre megoldás?

2021. szept. 28. 03:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
23%
Persze hogy lehet. Leperkeled a zsíros dollárokat.
2021. szept. 28. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Reklám blokkoló
2021. szept. 28. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Adblocker
2021. szept. 28. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Marhák.
2021. szept. 28. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
37%

Nem nézed a Youtube-t.

A Facebook azért rosszabb.

2021. szept. 28. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A reklámokon szokott lenni egy kis i betű ikon, mint info. Arra rákattintva le tudod tiltani az adott reklámot, és azt is be tudod talán állítani, hogy ne mutasson politikai reklámokat.
2021. szept. 28. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 molnarmarcell21 ***** válasza:
23%
Kb. 15 éve használok reklámblokkolót, kis túlzással sosem láttam még YouTube-on reklámot. Nem értem, hogy hogyan nem jutott még el ez az infó mindenkihez ennyi idő alatt.
2021. szept. 28. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
7: azért abba is gondolj bele, hogy ha mindenki használná, akkor megszűnnének pl. az ingyenes híroldalak, minden fizetős lenne, ha a reklámokból nem lenne bevétel
2021. szept. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
Engem is nagyon zavar, de a választásokig kell csak kibírni. Remélem sok embert ráébreszt, hogy kire ne szavazzon. Abszolút primitív, 2 bites birkáknak nézi a szavazóit a Fidesz a reklámok alapján. Hasonlóan magasröptűek, mint a plakátok vagy konzultációk szoktak lenni
2021. szept. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

De egy hülye vagyok,ez a reklámblokkoló eddig eszembe se jutott...És tényleg működik.

Kérdező,ez volt az utóbbi 15 év legjobb kérdése,a kérdés nélkül eszembe se jutott volna.Köszönöm

2021. szept. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!