Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért utálják ennyire Gyurcsányt?

Miért utálják ennyire Gyurcsányt?

Figyelt kérdés

Nem védeni akarom.

Gyurcsány Ferenc mint miniszterelnök, kétségtelen, hogy gyenge volt(az életszínvonal magasabb volt!). Emberileg többre tartom mint Orbánt.

2006-os ösződi beszéd szerintem tiszteletre méltó azzal a szempontból, hogy igazat beszélt.

Tüntetésről pedig az a véleményem, hogy először mikor békésen tüntettek nem volt balhé. Amikor a szemkivöletés és hasonló dolgok voltak, akkor kővel dobálták a rendőröket, és békés tüntetőket is bántalmaztak. Ez miért is Gyurcsány hibája?

Az békés tüntetés, hogy tankot lopnak és elvezetik a tömegben 100-150méterig?

Ez a rendőrök hibája volt, és őket kellett volna elkapni. Ha rájuk támadnak a szemkivőletés igenis igazságtalan.

A provokátorokat miből veszítek, hogy nem a FIDESZ küldte, és pl ők a felelősek az akkori helyzetért?



2021. szept. 27. 17:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
40%
Sokan azt hiszik személyesen ő lőtte ki az emberek szemét. Ha ma lenne egy ilyen ugyan az lenne mint 2006 ban.
2021. szept. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
64%
Van elég bűne a vén tintásnak
2021. szept. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
51%
2006, olvasgass egy kicsit.
2021. szept. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

2: Orbánnak is. Orbán uszítja a tarsadalmat ide-oda.

COVID járvány 30 000 ember életét vitte el eddig, mas országban ugyanennyi fertőzött mellett 8-10ezer maximum. Magyarország élen van a halálozasi listan. Ez több mint a 10-15 ember kinek kilövették a szemét (Nem is GYF volt)

2021. szept. 27. 18:09
 5/25 A kérdező kommentje:
3: Olvastam, videót néztem róla. Ha neked az békés tüntetés, akkor röhej.
2021. szept. 27. 18:09
 6/25 anonim ***** válasza:
79%

"Gyurcsány Ferenc mint miniszterelnök, kétségtelen, hogy gyenge volt(az életszínvonal magasabb volt!)."


Egyrészt,nem hogy gyenge volt miniszterelnökként, hanem a magyar politika aljadéka is volt.

Másrészt,hogy a picsába is volt jobb az életszínvonal?? Ezt csak a legsötétebb szavazói hiszik el.


"2006-os ösződi beszéd szerintem tiszteletre méltó azzal a szempontból, hogy igazat beszélt."

Ez igaz,hogy igazat is beszélt.

Viszont akkor le is kellett volna mondania,hamár hazugságokbólt nyert választást.


A tüntetésről pedig:A rendőrök vertek meg BÉKÉS tüntetőket is.

Az illetékes rendőrök pedig nem is lettek felelősségre vonva.

2021. szept. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Nem Ferit akarom védeni. Gyurcsány is lopott, és alkalmatlan volt, legalább őszödi beszédén hallatszódik nála, hogy ezt nem tartja büszkeségének. Gyurcsánynak 2006-ban lekellett volna mondania.
2021. szept. 27. 18:10
 8/25 A kérdező kommentje:

6: Magyarország Kelet-Közép Európa viszonylataiban magasabb volt GDP, mint manapság.

Igen, a rendőröket felelősségre kellett volna vonni, mert ez korrupció.

Fidesz amúgy miért nem számoltatta el Ferit, ha ennyire bűnős?

2021. szept. 27. 18:13
 9/25 anonim ***** válasza:
96%

"az életszínvonal magasabb volt"


Ezt tudod bármivel bizonyítani vagy csak bemondtál valamit a fotelből? Nem volt magasabb. A magyar gazdaság és életszínvonal a 90' évek eleje óta nő és bővül, szimplán azért mert Európáé is ami húzza fel az országot.


"2006-os ösződi beszéd szerintem tiszteletre méltó azzal a szempontból, hogy igazat beszélt."


Tehát ha én megloplak és elmondom titokban a haverjaimnak és aztán megtudod hogy loptam tőled akkor tisztelni fogsz, mert a haveroknak igazat mondtam?


"Amikor a szemkivöletés és hasonló dolgok voltak, akkor kővel dobálták a rendőröket, és békés tüntetőket is bántalmaztak. Ez miért is Gyurcsány hibája?"


Mert Gyurcsány utasította Gergényit hogy járjanak el, saját maga ismerte el:

[link]


"Az békés tüntetés, hogy tankot lopnak és elvezetik a tömegben 100-150méterig?"


Ez nem az, viszont ha egyetértesz hogy akkor ezekkel szemben rendőri brutalitás alkalmazható, akkor gondolom az ellen sem lenne kifogásod ha Orbán rendőrei 2019 ben a kossuth téri szánkórongáláskor véresre verték volna az ottani őrjöngő ellenzékieket ugye? Mert gondolom azonnal diktatúráznál.


"A provokátorokat miből veszítek, hogy nem a FIDESZ küldte, és pl ők a felelősek az akkori helyzetért?"


A "provokátorok" az akkoriban még hardcore széljobber Jobbik soraiból kerültek ki, csatlakozva hozzájuk a párt magánhadserege a Magyar Gárda, ezek őrjöngtek főleg az utcán, hozzájuk csapódva pár kisebb csoport.

2021. szept. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
2021. szept. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!