Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol tudnám jobban megismerni...

Hol tudnám jobban megismerni az ellenzéki jelöltek programjait?

Figyelt kérdés

Miniszterelnök jelöltekről, és a saját választókerületem jelöltjeiről is szól a kérdés.


Még benne vagyok a keresgélésben, szóval lehet magamtól is megtalálom a választ, de én eddig csak a Momentumnak, meg a Jobbiknak találtam meg a komolyabban kifejtett programtervét, de ezekről se tudom biztosra, hogy aktuálisak-e.


Csak keressek rá adott jelöltek nevére és olvassak el minden cikket, oldalt, stb.. amit fontosnak találok? Rövid bemutatkozást találok mindenkiről, de komolyabb információt nem nagyon láttam. Első választásom lesz, sose voltam nagyon benne a politikában, de nem akarok vakon szavazni.


Nem is akarok itt politizálni se, csak egy kis segítséget kérnék, hogy egyedül, minimális elfogultsággal tudjak informálódni a dolgokról.



2021. szept. 19. 11:27
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Mindegy, mert nem a jelölt csinálja a programot, elvileg lesz egy közös program, és arra alapul a koalíció. Ha a jelölt meg ezzel nem ért egyet, keresnek mást.


Amúgy jelen állás szerint úgyse kerülnek hatalomra, szóval teljesen mindegy, ki mit hadovál.

2021. szept. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Nézd vissza az ellenzéki vitát, abban meséltek egy-kettőről.
2021. szept. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%

Közös program lesz ezt majd akkor állítják össze ha megnyerték a választást.

de hogy nyerjenek ahhoz menni kell szavazni nemelég a fotelból szurkolni.

2021. szept. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 sörpocak ***** válasza:
97%

A közös programra még várni kell, az majd csak akkor lesz meg, mikor lefutott az előválasztás is.


Az egyéni jelölteket viszont az előválasztási vitákon lehet jobban megismerni illetve igen, egy kis utánaolvasás útján.

2021. szept. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Ja! és vinni kell mindenkit aki az ellenzékre szavaz. ez is fontos.
2021. szept. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
29%
"miért nincs minden ingyen?!"
2021. szept. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az összefogás közös programját a [link] oldalon találod meg. A saját választókerületed jelöltjei a programjukat értelemszerűen saját maguknak kell kidolgozniuk.
2021. szept. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha arra keptelen vagy, hogy a google segitsegevel megtalald, a fidesz a te partod. Bocsanat.
2021. szept. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Képes vagyok google segítségével is megtalálni a dolgokat, de az interneten eltöltött 10 évem alatt már rájöttem, hogy online fórumokon találok a leggyorsabban választ, mert rengeteg segítőkész ember létezik. Csak praktikus vagyok :)


Köszönöm a válaszokat

2021. szept. 19. 19:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!