Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit vársz az 5. Orbán kormánytól?

Mit vársz az 5. Orbán kormánytól?

Figyelt kérdés
Nem konkrétan, hanem csak úgy általában.

2021. szept. 13. 21:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Azt, hogy ellenzékben lesznek.
2021. szept. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%
hogy a nyakába szakad a sok szar amit összelapátolt, ennek jobban örülnék mint az ellenzéki győzelemnek
2021. szept. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
66%

Amit ígértek.

200 ezer forintos minimálbér, a belengetett 0% SZJA bizonyos bérig, 13. havi nyugdíj, nyugdíjprémium, az egészségügyben és az oktatásban dolgozók bérének folyamatos javítása.

2021. szept. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
37%
Legelőször is azt, hogy a választás estéjén az etikett jegyében gratuláljon neki az ellenfele (nem úgy, mint 2018-ban az a diszlexiás fogyatékos, aki még erre sem volt hajlandó). :)
2021. szept. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
34%

Nem várok különösebben semmit, mert kb. azt fogják folytatni, amit eddig. És amíg ebben országban vagyok, nem is várok nagy csodát.


Talán egyetlen dolgot várok: még tanulok, ezért igyekezzenek az oktatást színvonalassá tenni.


Ehhez az első lépést már megtették, olvastam egy új generációs (Nat2020) tankönyvet. Elégedett vagyok. Csak így tovább.

2021. szept. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
22%

"Mit vársz az 5. Orbán kormánytól?"

Hogy folytassák.

Nekem nagy vonalakban bejött amit eddig csináltak.

Csak abban kellene végre változtatni, hogy mennyi sajtópert indítanak. Végre neki kellene veselkedni és minden egyes hazugságot, ferdítést be kellene perelni súlyos pénzekre - majd utána ezt szét lehet osztogatni az árváktól a hajléktalanokig bárkinek. Csak meg kellene már végre érteni, hogy a hazugságoknak csak az fog véget vetni ha konkrétan a zsebükre megy.

2021. szept. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
62%
Nem lesz 5. Orbán kormány - csak szólok!!!
2021. szept. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
33%

#7 Szóljál nyugodtan!

Szóltatok az előző választás előtt is, hogy nem lesz 4. Orbán kormány.

2021. szept. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%
Csak akkor 5 ellenzek volt, most 1 lesz.
2021. szept. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
9%

Így is sokat tett a fidesz az országért. Sehol se vagyunk igaz de ez gyurcsány miatt van aki évekkel ezelőtt tönkretette ezt az országot. 4 év múlva németország szintjén leszünk

HAJRÁ FIDESZ! AMÍG ÉLEK FIDESzEs vagyok

2021. szept. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!