Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Veszélyben a rezsicsökkentés?

Veszélyben a rezsicsökkentés?

Figyelt kérdés

Az előbb futottam bele a G7 cikkjébe, ami szerint a merterséges áramár és a piaci áramár nagyon eltávolodott egymásról. Most akkor vége a rezsicsökkentett villamosenergiának vagy valaki majd benyeli a veszteséget?


[link]



2021. szept. 9. 22:37
A kérdező szavazást indított:
Emelkedni fog a lakossági villamosenergia ára
Nem fog emelkedni a lakossági villamosenergia ára
Gyurcsány jobb vót?
Bojler
Egyéb, leírom kommentben
24 szavazat
1 2
 1/15 árokpart ***** válasza:
91%
A Fidesz soha az életben nem emelne energiaárakat, mert nekik ez kormányzati alapelv mondjuk ezt szeretem bennük. Ha kell persze bármilyen adót kitalálnak sajnos, de ezen egészen biztosan nem fognak változtatni.
2021. szept. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%

A választás előtt biztos nem lesz lakossági energiaár emelés.


Nem mellesleg ebben az egészben az a humoros, hogy az ellenzék abban az időben, amikor a nagykereskedelmi áramár a lakossági áramár alatt volt pl. 2018-ban, de én úgy emlékszem tavaly tavasszal is nyáron is, amikor gyárak álltak le, folyamatosan azt harsogta, hogy a kormány ellopja az emberek pénzét, hogy a lakossági áramár a piaci ár felett van.

2021. szept. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 árokpart ***** válasza:
29%
2-es Szerintem ha a Fidesz marad akkor utána sem. A Fidesz sohasem hozott vélzott fiskális megszorító intézkedéseket egyszer sem erre kínosan ügyel és szerintem ügyelni is fog. Gondolj csak bele akkor az egész eddigi kormányzásuk kérdőjeleződne meg.
2021. szept. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
31%
Mert eddig nem megkerdojelezheto... Nezzd mar meg miket mondtak 2010 elott, eges fold a ketto.
2021. szept. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
árokpart, minek írsz ekkora hülyeségeket, hogy nem volt megszorítás? :D A köztársasági ösztöndíjat is megnyesték anno, nem sokkal 2010 után (tapasztalat).
2021. szept. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 árokpart ***** válasza:
84%
4-es Ebben igazad van, de ez más, mert a rezsicsökkentést szinte szerzett jogként ékelték bele 2012-től a köztudatba és egy csomó nemzeti konzultáció is volt róla és amiről van azok általában a Fidesznél alappillérek. Olyan mint a családtámogatás , a határon túli magyarok kérdése ezekből a Fidesz sosem fog engedni. Egyébként 2010 előtt sem ígértek különleges dolgokat, csak akkor az emberek részletesen a programjukra oda sem figyeltek, mert az akkori kormánytól szabadultak volna mindenáron. Bárki is lett volna akkoriban a váltópárt akárkire leszavaztunk volna csak annak legyen megálljt parancsolva ami akkor volt.
2021. szept. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 árokpart ***** válasza:
73%
5-ös Úgy értem, hogy olyasmit nem lépnének meg mint amit Gyurcsány meglépett akkoriban ugye akkor 30 százalékkal emelkedtek a rezsiárak. A Fidesz ugyanezt a hibát a rezsiárakkal nem követné el. Mondtam is, hogy bármilyen más intézkedést hozna, de az energiaárak alacsonyan tartása szerintem preztizskérdés náluk.
2021. szept. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Amugy kb ma is ez a helyet sokaknal, mind1 csak ne ez a rendszer, szerinted hanyan akarjak vissza az ellenzekbol Gyurcsanyt akar csak a parlamentbeb? Es igazad van ez a 3 fo intezkedes es iranyvonal adja a fidesz tamogatottsagat, szerintem se fognak rajta valtoztatni rajtuk, soot, meg tobb "ingyen" hitelre szamithatunk nagyon ugy nez ki, mas kerdest h ezt valaki megfizeti majd.
2021. szept. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%

Ugyan ugy ahogy a rezsi arakat is megfizetjuk mas adobol (mondjuk ezt helyeslem mert a szegenyeknek es mindenkinek egyforman jut)

Ugy a csokot is megfizetjuk mas adojabol (ezt nem tamogatom mert akar egy milliardos is felveheti de pl a legszegenyebbek nem, illetve van aki fel se veheti de adojabol neki is levonjak sot arfelhajto hatasat lathatta mindenki, lenyegeben aki ma felveszi ott van mint 2014ben enelkul, aki meg nem az most tripla arat fizethet, moralis kerdesekrol nem is beszelve, az ember nem megredelesre penzert vallal gyereket)


A kulhoni magyarok szavazat joga meg sajnos szinten csak valasztasi fogas, hol volt a fidesz amikor a szekelyek autonomiaert kuzdottek es gyujtottek az alairast.


Undoritonak tartom ezeket foleg annak fenyeben mennyi penzt lopnak a kozosbol.

2021. szept. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%
Fogjuk már fel, hogy a rezsicsökkentés kamu. A cégek emiatti veszteségeit közpénzből pótolják, szóval vagyunk ahol voltunk. Nekem a vízszolgáltatásra van rálátásom, hát ott egyre szarabb a helyzet, csoda, hogy működni tudunk.
2021. szept. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!