Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a cél a fideszes Stop...

Mi a cél a fideszes Stop Gyurcsány Stop Karácsony aláírásgyűjtéssel?

Figyelt kérdés

Elnézést, de én nem értem. Mit lehet elérni azzal, hogy ilyen aláírásgyűtést folytat a fidesz. Feltételezem, ha összejön x aláírás, akkor sem fogják tudni törvénybe iktatni, hogy ezek az emberek ne politizálhassanak. Azt meg hogy ne ők legyenek, nem egy aláírásgyűjtés, hanem a választások fogják eldönteni.

Szóval, mi ennek az akciónak az értelme?



2021. szept. 6. 10:58
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
61%
Lejáratni az ellenzéket. Az már más kérdés hogy sikerül-e vagy sem.
2021. szept. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
#1: De ezzel inkább magukat járatják le, mert egy normális demokrácia nem így működik.
2021. szept. 6. 11:05
 3/31 anonim ***** válasza:
63%

#2 Ezt nekik mondd.

De úgy látszik többen veszik be mint ahányan röhögnek rajta.

És de, sajnos a demokráciában a hülyeség is megengedett.

2021. szept. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
41%
Válasz az ellenzéki előválasztási kampányra. Azoknak is legyen lehetőségük aláírni valamit, akik egyik moslékos jelöltet sem támogatják.
2021. szept. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
64%
Nem sikerult Gyurcsanyt 11 ev alatt elszamoltatni, most majd az alairasokkal hatha sikerul, segitsetek a fidesznek mert nagyon eros ez a Gyurcsany, megallithatatlan 2/3os 11 ev nem eleg hozza, 4/3, 15 millio alairas, es 30 ev talan eleg lesz, h elszamoltassak.
2021. szept. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
44%
4# nek adok igazat...ez taktikai- politikai válaszlépés.
2021. szept. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
37%

#4 Osztogathatnának üres papírlapokat is, az olcsóbb lenne😅😅

Sőt azt talán még én is alá írnám

2021. szept. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
58%
Tanúságtétel ....
2021. szept. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
65%
Semmi, a gyök 2-es választók hergelese és hangulatkeltes. Értelme nulla, politikai haszna valószínűleg szintén, mivel aki eddig Fidesz szekta tag volt annak mindegy, aki még nem és 30-nal több az IQ-ja azt tuti nem nyeri meg magának ezzel a Fidesz. Akinek meg 30-nal alacsonyabb azt már régen megnyertek :)
2021. szept. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
87%

Nemrég beszélgettem egy aktivistával, pont ezt kérdeztem tőle én is.

Azt mondta, hogy jelenleg többnyire csak az ellenzék megy ki az utcára, az átlag szavazó velük találkozik, nekik ír alá az utcán, stb, és ezen a piacon a fidesz egyszerűen nincs jelen. Ezen akartak vàltoztatni, és emiatt született ez a petíció, hogy az átlag szavazó ne csak az ellenzékkel találkozzon az utcákon, tereken sétálva, hanem velük is.


De hogy ezt miért ilyen ostoba kampányszöveggel teszik, amivel tényleg magukat járatják le, azt nem tudom...

2021. szept. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!