Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az oka, hogy egyre több...

Mi az oka, hogy egyre több ellenzéki: Kunhalmi & Karácsony bizalmasa is sértegetik sorban a vidékieket?

Figyelt kérdés
A Bp-iek különbek? Csak az az ember az ellenzék szemében aki rájuk szavaz? Mi ez a megkülönböztetés már mindenhol? [link]

2021. aug. 31. 10:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
83%

Elolvastam a cikket, megnéztem a videót de én semmi sértőt nem találtam benne, én legalábbis nem sértődtem meg :D

Tény, hogy a kisvárosokban, falvakban sokkal kevesebb lehetőség van a tájékozódásra és minél kisebb településre megy az ember, ez annál inkább igaz. A vidéki életszínvonal pedig értelemszerűen rosszabb mint a fővárosi, tehát logikus hogy a vidéket kell felzárkóztatni Budapest mellé és nem fordítva. Ha valaki ezen megsértődik, az csak őt minősíti, nem a politikusokat.

2021. aug. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
80%

Mi az oka annak, hogy hazudsz?

Mi az oka annak, hogy a Fidesz lakájmédiája hazudik?

Mi az oka annak, hogy a fideszes politikusok annak ellenére, hogy kereszténynek vallják magukat, lopnak, csalnak, hazudnak?

Mi az oka, hogy magukat kereszténynek, vallják, vagy miért tesznek előre megfontolt szándékkal következetesen üzletszerűen szervezett csoportosan Istennek nem tetsző dolgokat?

Mi az oka annak, hogy keresztény hittel hivalkodással kb. semmilyen igaz keresztényi értékrendet nem követnek ténylegesen?


Mi az oka annak, hogy ezzel keresztények sokasága boldogan egyetért, és asszisztál hozzá, olyankor is, amikor Jézus már asztalt borogatna?


Mi az oka annak, hogy sok keresztény hagyja magát félrevezetni, megtéveszteni?

2021. aug. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
64%
Szóval egy origos cikk csak a forrás? Köszi, de innentől nem érdekel.
2023. aug. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Szerintem az a fő oka,hogy a vidéki Magyarország a Fidesz fő bázisa,és nem a nagyvárosok. Ez jól látszik a választásokon.
2023. okt. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Van megosztottság, de sértegetés nincs- legalábbis az ő részükről.

Esetleg lehet HITELES (NEM ORIGOS) bizonyítékkal cáfolni forrásmegjelöléssel, vagy olyan videóval, ahol nem kontextusából kiragadott mondatok vannak.

2023. okt. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Én vidékiként sokkal sértőbbnek tartottam, amikor a főnököd SUNYI VIDÉKI RÓKÁZOTT!
2023. nov. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
2021 origo, Rogán művek
márc. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!