Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz szerintetek is...

A Fidesz szerintetek is elkezdett még jobban rettegni, ezért is kezdi el a Stop Gyurcsány, Stop Karácsony, Stop [insert a name of an opposition member] kampányt?

Figyelt kérdés
Rájöttek, hogy messze nem olyan biztos a 2/3,de Kár kormányt is válthatunk jövőre?

2021. aug. 29. 10:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Csak Soros nevét kell tetszőlegesre cserélni, ez még a fidesz kampánystábjának is megy :)
2021. aug. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem hiszem hogy rettegnek, csak próbálják bebiztosítani magukat. A Jobbikot is teljesen szétszedték, mikor a legtámogatottabb párt volt utánk, pedig azért attól még messze voltak hogy egy Fidesszel szemben nyerjenek. Szerintem az a pechjük hogy Gyurcsányról már nem tudnak olyat elő szedni amit nem tudunk és annyira erős lenne hogy azzal meg lehetne fúrni.
2021. aug. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Mióta fidesz a fidesz ezt csinálták minden politikai ellenfelükkel, ez inkább csak egy jól bevált stratégia mint rettegés jele.
2021. aug. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
Árulja már el nekem valaki, hogy mi oka lenne Orbánnak félni? A vagyona akkor is megmarad, ha bukik. Ha ellenzékbe szorul, akkor is képviselő lesz, továbbra is milliós fizetéssel ücsörög majd az országgyűlésben. Elszámoltatni nem fogják, mert rohadt szoros az állás, szóval garantáltan nem lesz 2/3-a az ellenzéknek, ha esetleg nyernének. Akkor mégis mi a fenétől féljen?
2021. aug. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

Még nem láttam az új hirdetéseiket, de szerintem ismét elkezdik a nép démonizálását:

"SorosmigránsemútnyócévellenségmegvédelekakciótervBrüsszel".

Az alapok tuti megint ezek lesznek, vagy az új megközelítés:

"Akarja-e...".

2021. aug. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 steven95 ***** válasza:
81%
STOP, 4 betű, rövid, érthető, könnyű azonosulni vele. Olyan mint Churchill béke jele, csak ez az ellenkezője.
2021. aug. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
13%
Hát reagálni kell arra, hogy az ellenzék választásdit játszik. Nem árt emlékeztetni az embereket, kik is a szereplők. Rettegésről nincs szó, a Fidesz vezet minden komoly kutatásban, ez tudatos kampánystratégiai lépés.
2021. aug. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7) ez egy nagy kamu. :)
2021. aug. 29. 11:39
 9/13 anonim ***** válasza:
76%
Persze, hogy retteg Orbán. A rossz járványkezelés, pegazus botrány, kamu népszavazások, konzultációk, pedofil törvény. Rengeteg baklövés csak az elmúlt 1-másfél évben. Kipukkanhat könnyen ez a lufi. Szerintem Orbán még soha egyetlen választástól nem félt ennyire, mint a mostanitól.
2021. aug. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
60%
Persze. Mást ugy se tud kitalálni. Mindig is igy csinálta. Mikor ellenzék volt akkor is. Csak uszított.
2021. aug. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!