Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik az ismerősi köreitekből...

Akik az ismerősi köreitekből kimentek külföldre jobb fizetésért, azok általában terveznek visszajönni, és itt házat,stb. venni az összeszedett pénzből, vagy akkor jönni, ha változik a politikai felállás, vagy inkább véglegesen terveznek kint maradni?

Figyelt kérdés
2021. aug. 24. 18:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
63%
Tök mindegy, ki mit tervez, úgyis az élet hozza. Több "végleg" kivándorló ismerősöm hazajött már.
2021. aug. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
1: az esetükben mi volt az ok, amiért mégis hazajöttek?
2021. aug. 24. 18:39
 3/24 anonim ***** válasza:
80%
Én ismerek olyanokat, akik hazaakarnak jönni és csokot felvenni.
2021. aug. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
77%
Én már 5 éve élek kint Franciaországban, nem terveztem, hogy kint maradok, de szeretek itt lenni, időként van honvágyam, de ha hazautazom és az első zebrán ki akarják taposni anyázva a belem, gyorsan elmúlik. Nem tudnám már elkézelni, hogy hazatérjek, ha Orbán bukna, annak viszont örülnék.
2021. aug. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
82%
Érdekes módon nem ismerek ilyet. Vagy kimentek "szerencsét próbálni" és nem jött össze, vagy nagyon összejött nekik, és eszük ágában sincs visszajönni a sokkal alacsonyabb életszínvonalba.
2021. aug. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
4: ott nyugodtabbak az emberek? Mennyire jelentkezik a migránsprobléma a mindennapokban, ami a fideszmédia szerint tombol nyugaton?
2021. aug. 24. 18:45
 7/24 anonim ***** válasza:
40%
4: engem még egyetlen zebrán sem akarták kitaposni a belem 40+ év alatt Magyarországon. Amúgy betartottad a KRESZ-t az úttestre lépésnél?
2021. aug. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
21%
6: konkrétan már át akarja venni a hadsereg az állam vezetését, akkora a "nyugalom". De sokan a homokba dugják a fejüket, mert kényelmesebb.
2021. aug. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
47%
Szinte az összes hazajött. Három van aki nem.
2021. aug. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
40%

"hazautazom és az első zebrán ki akarják taposni anyázva a belem"


Franciaországban hamarabb kitapossák. Most hozhatnám példának a francia motorosoknak, csak az a gond hogy sok autós se különb. De még mindig összeteheted a két kezed, hogy nem Belgiumban élsz.

2021. aug. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!