Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi miatt szavazol majd leginká...

Mi miatt szavazol majd leginkább az Ellenzéki Koalícióra?

Figyelt kérdés

2021. aug. 18. 19:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
76%
Mert a Fidesz azon túl, hogy a magyar történelem legkorruptabb kormánya, a végleteknél is tovább tolta a dolgokat. A mértéktelen lopás, a gátlástalan hazudozás, és az emberek hülyének nézése. Sikerült a jónépet is egymásnak ugrasztania, ennyire gyűlölködő, és megosztott utoljára 1944-'45-ben a nyilaskeresztes kormány alatt volt magyar társadalom, mint most. És lehetne még sorolni. Annó 2010-ben az MSZP bukásakor, szerintem senki nem gondolta volna, hogy annál még rosszabb lesz a helyzet.
2021. aug. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
33%

Hiteles jelöltek tiszta múlttal.

A jóléti társadalom megteremtésének lehetősége.

Ja várj csak, te a 22-es választásra gondolsz ?

Mert rájuk nem igaz amit írtam, ezért nem is szavazok rájuk.

2021. aug. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Magyarország jobban teljesít ***** válasza:
29%
Orbán Viktorra szavazok 2022 ben.
2021. aug. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
91%
#13: Fújj!!! 🤮🤮
2021. aug. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
49%
akinek van esze nem szavaz rá! c: szemkilövető mocskok! 1 országot 1 hazaáruló banda nem vezethet!
2021. aug. 23. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

#14

Baloldali vitakultúra!!! se érv se indok csak mocskolodás!

2021. aug. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
#16: Fideszes vitakultúra: Aki nem fideszes, az csak baloldali lehet. Mert ugye csak ez a két kategória létezik... Gratulálok! Kéne egy kicsit ismerkedned a valósággal! Lehet akkor rájönnél, hogy nem kell baloldalinak lenni ahhoz, hogy valaki utálja a Fideszt, elég ha az illető csak egy becsületesen dolgozó ember, és nem tudja a Fidesz hülyének nézni.
2021. aug. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

#17

senki nem mondta hogy jobboldali nem lehet fidesz ellen! énse szeretem a fideszt de érvelek hogy miért nem! nem pedig annyi hogy "fújj" mert ez a baloldalra jellemző :)

2021. aug. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Egyértelmű hogy miért és hogy elegem volt a Fideszből, Orbánból és a többi rohadt szemétből és azért.

Egyébként pedig jobb oldali vagyok és úgy szavazom majd ellenzékire.)

2021. aug. 27. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!