Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavazol az előválasztáson?

Kire szavazol az előválasztáson?

Figyelt kérdés

2021. aug. 14. 08:32
A kérdező szavazást indított:
Jakab Péterre, mint minden magyar ember.
Dobrev Klárára, mint minden európai ember.
Karácsony Gergelyre, mint minden budapesti ember.
Márky-Zay Peterre, mint minden normális ember.
43 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%

Bohóckodás az egész. Semmi másról nem szól, minthogy minden baloldali

pártot az Apró-Dobrev-Gyurcsány klán maga alá gyűrt és versenyezteti

a szereplőket.

Aztán, ha nyernének, akkor a koalíciós pártok embereit leszalámizná,

kirúgná a kormányból, és mindenhová a saját embereit állítaná.

Csak eszköz minden kispárt a DK hatalomra kerüléséhez.

Bármelyik baloldali pártra szavazol, akkor is a DK-ra szavazol.

2021. aug. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%

A kategóriáid értelmezhetetlenek. Bűnözőket soroltál fel.

Márky-Zaynak kb. 0,2%-os a támogatottsága. Dobrevet és Gyurcsányt a baloldali politikusok is "Ceausescu-házaspár"-ként aposztrofálják.

A különféle pártok tagjai és szavazói nem szavaznának át a DK-ra,

általában egymásra, csak a sajátjaikra. De ennek nincs jelentősége,

mert minden szavazat a DK-nak megy vagy így, vagy úgy.


A Karácsony néven futó DK két év alatt totálisan tönkrevágta a fővárost, és ebben most már minden szimpatizánsuk is egyetért. Maga kosz, káosz,

romlás, rombolás, offshore-botrányok, 41 "tanácsadó" és 5 alpolgármester, a fővárost magára hagyó PR főpolgármester.

Ha ezek kerülnének hatalomra, az országbna kő kövön nem maradna.

Nem beszélve arról, hogy Karácsony nyilatkozta a DieZeitnek, hogy kiemelt programjuk a határok megnyitása, de ezt nem írják ki a plakátjaikra, mert akkor 100% veszítenének.

Ezt próbáld elemezgetni.

2021. aug. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
25%

Márky-Zay Péternek biztosan nincs esélye.

Már csak azért sem,mert ő jobboodali,keresztény, konzervatív.

Nos,és hiheted,hogy a DK,az MSZP,a -0%-os de annál nagyobb szájú- Párbeszéd és a Momentum beállna e Márky-Zay Péter mögé (mert nem).

2021. aug. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
Messze álljon tőlem hogy egyet értsek a Fidesszel, de egyben egyet kell, hogy értsek a bajszossal. Nem más ez, mind "moslékkoalíció". Mert ezek sem azért fogtak össze mert annyira összeillenek, hanem mert egyenként töketlenek, azt megpróbálják így együtt, hátha. Mintha ebédnél nem lenne elég a csokis süti, erzért bele kevered a gulyás levesbe.
2021. aug. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Még nem döntöttem el.
2021. aug. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
#4: Finoman szólva sem csodálatos az ellenzék, szerintem se. De a Fidesz amennyi és amilyen gaztetteket elkövetett az elmúlt 11 évben, kicsit gusztustalan, hogy pont ők moslékoznak.
2021. aug. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén nem tudom. Állok és nézek ki a fejemből kb.


Dobrevre biztos nem. Takarodjanak a közéletből a férjével együtt.


Karácsony nem tette tönkre a fővárost. Nemtom hol laktok, de eddig is kosz volt és dugó. Ha lánchidat újítunk és metrót egyszerre, akkor pedig ez lesz. Tarlós alatt is tele volt minden koldussal és akkor is kosz volt. Őt viszont olyan módszeresen próbálja gyilkolni a Fidesz, hogy megfontolandó miért félnek tőle ennyire.


Márk-Zay a legnormálisabb, kár, hogy kb ismeretlen az ország felében. Tetszik, hogy független, talán ez segítene abban, hogy összetartsa a vándorcirkuszt. Első körben őt fogom szerintem választani, aztán meglátjuk, hogy mi lesz.


Jakabot nem tudom. Nincs bajom azzal, hogy jobb oldali, inkább olyan kiszámíthatatlan nekem. Nem làtom, hogy majd beáll alá a baloldali lakosság hosszútávon, ezért nagyon hamar el tudja veszíteni a népszerűségét, ha elfelejti, hogy félig baloldali koalíciót vezet.

2021. aug. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Dobrev fix, hogy nem lenne jó ötlet. Ha ő lenne a közös ellenzéki jelölt, akkor az instant bukás. Azzal, hogy ő Gyurcsány felesége, az elég elrettentő ahhoz, hogy a többségnek inkább a Fidesz legyen szimpi. Kár érte, pedig a kampánya szimpatikus lenne.

Karácsonnyal szintén necces ugyan ez. Telibe össze-Gyurcsányozta őt a média. Megfontolandó, hogy miért sározza őt ennyire a Fidesz, valószínűleg erős ellenfél lenne, ha nem Gyurcsányozza őt össze a média, de ugye így megint off.

Jakabot nem tudom. Szerintem kiszámíthatatlan és néha ellentmondásos. Inkább tűnik nekem remek szónoknak, aki össze tud fogni egy közösséget, mintsem olyan embernek, aki logikusan tudna országot vezetni.

Márky-Zay normálisnak tűnik, nincsenek ellentmondásai, nem besározható, független. Még esélyes is lenne, ha tényleg ismerné az ország. Szóval én összességében őt mondanám, aztán majd meglátjuk.

2021. aug. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
37%
Dobrevet felejtsétek már el! Női miniszterelnök lenne a legnagyobb csapás. Igazából semmilyen vezető pozíció nem való nőnek, nemhogy egy országot rá bízni. Örüljenek a nők, hogy egyáltalán szavazati joguk van.
2021. aug. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
21%
6-os semmiféle gaztettet nem hajtott végre a Fidesz, az ország csak fejlődik, amióta ők vannak. Nem kell a hazugságoknak bedőlni. Nem csak akkor hazudtak reggel, délben és este, amikor Gyurcsányék voltak hatalmon, hanem azóta is egyfolytában hazudik az ellenzék. Aki Magyarország vesztét akarja, az csak szavazzon az ellenzékre!!
2021. aug. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!