Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Örültök, hogy magyarországra...

Örültök, hogy magyarországra születtetek?

Figyelt kérdés

2021. aug. 11. 16:07
1 2 3
 11/21 IV. KecskeShajt ***** válasza:
78%
Igen, egyáltalán nem ez a legrosszabb hely.
2021. aug. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
81%
Inkább itt mint afrikába.
2021. aug. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Szerinted magyarországra, vagy Magyarországra születtem? :D
2021. aug. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 peca1000 ***** válasza:
52%
Egyre inkább örülök neki, látva mi megy máshol.
2021. aug. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
74%
A világ nagyobb része még mindig szarabb, mint Magyarország. Van ahol háború van, nincs víz stb. Pl volt egy műsor, ami azt mutatta be, hogy hogyan jutnak el gyerekek a világ legkülönbözőbb tájain iskolába. Eszméletlen. El se tudnám pl képzelni, hogy BÁRHOVA egyszer úgy elmenjek mint némelyik gyerek, nemhogy naponta az iskolába. Kicsit elgondolkodtatja az embert, hogy azért rinyál a sok szerencsétlen, mert a szar volán 10 percet késik és nem megy a wifi.
2021. aug. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
80%
Lehetne jobb is, de a világ nagy részén rosszabb, szóval összességében inkább igen.
2021. aug. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
41%

Egy dolog, hogy sok helyen rosszabb állapotok is vannak, másik dolog a boldogságindex, stb. Vannak helyek, ahol sokkal rosszabbul élnek az emberek, mégis ezerszer boldogabbak. Magyarország ebből a szempontból rémséges.

Ha egy olyan országba pottyantott volna le a gólya, ahol nincs internet, tévé, de van boldogság, és lehet, hogy nem fáj a szívem az Iphon18-ért.

2021. aug. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
41%
Kimondottan, szerintem jó hely..hülyék száma meg arányaiban akárhová mentem ugyanannyi mint itthon...
2021. aug. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%

Rengetegen lefognak pontozni,de nem


Régen szerettem itt lenni de egy ideje úgy érzem hogy nem itt van a helyem modern vagyok,mindent úgy csinálok mint az amerikaiak és new yorkban szeretnék élni

Pontozzatok csak,mondjátok hogy ez nem jön össze,én hiszek benne és nem szeretnék tovább itt élni,sokan szeretnének csendes helyen élni akkor maradjatok itt de engem pont az a városi zsongás éltet ,rengeteg ember,rengeteg autó, rengeteg bolt,shoppok

Ott van a helyem én ezt érzem

2021. aug. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%
Csak orbán született volna Szibériába, vagy Észak-Koreába! Akkor tök jó lenne itt.
2021. aug. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!