Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mi lenne az a...

Szerintetek mi lenne az a politikai lépés, ami sokat javítana az országon?

Figyelt kérdés
Olyasvalamire gondolok amivel az ország nagyobb kockázat nélkül hosszú, vagy rövidtávon nyerne/fejlődne.

2021. aug. 11. 00:08
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
48%
A Fidesz azonnali feloszlatása, és tagjai száműzése egy Észak-Koreai kőfejtőbe.
2021. aug. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
#1 Nem feltétlen pártpolitizálásra gondoltam, én ilyen téren független vagyok szerintem a jelenleg választhatók közül mindegyik egy nagy rakás sz*r :D szóval ne ilyet írjatok.
2021. aug. 11. 00:21
 3/32 anonim ***** válasza:
92%

Milyen területen, kérdező?

Mert általánosságban egy varázslat tudna csak segíteni mindenen.

2021. aug. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Bármelyik területen, ami a poltikával kapcsolatos. Nem mindenen, csak ami a legfontosabb/ vagy szerinted fontos lenne. Nem felsorolás kell ide feltétlen , csak akár egy gondolat. Engem ez érdekelne:)
2021. aug. 11. 00:28
 5/32 A kérdező kommentje:
De tényleg a pártpolitizálást inkább engedjük el úgyis 2 fantábor van itt, aki habzószájjal szidja a másik tábort, és közbe egyik kutya másik eb. Engem olyan ötlet érdekelne, amit "függetlenül" ki tud valaki jelenteni itt.
2021. aug. 11. 00:31
 6/32 anonim ***** válasza:
34%
Fideszt ki a kukába.Tiszta lappal kell kezdeni, ahogy mondani szokás, sz@rból nem lehet várat építeni:)
2021. aug. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
40%
Az összes politikust Dunába lőni, és hozni jobbakat. Nem hiszem el, hogy ne tudnának legalább részben egyetérteni a magyarok.
2021. aug. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
#7 Sajnos a hozni jobbakat is csak rövid ideig érvényesülne, és manapság már mindenki a pénzre, hatalomra, és a hírnévre hajt. Hozzáteszem lehetetlen kivitelezni ezt, mert ez már nem a sötét középkor :D
2021. aug. 11. 00:40
 9/32 anonim ***** válasza:
90%

Az oktatás az, ami a legjobb fejlődést adja.

Ahogy jobb diákok jönnek ki az iskolából, úgy jobb tanárok is lesznek és egyéb területeken is jobb szakemberek.

A jobb tanárok még jobb diákokat képeznek, a jobb szakemberek pedig idecsalják a cégeket, illetve a kkv szektort is javítja.


A finnek is csórók voltak 60 éve és az oktatást rakták rendbe. Most gazdagok és világhírű az oktatási rendszerük.

2021. aug. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
43%

Kérdező, megfogtál, mert nem tudok ilyet mondani.

Az elmúlt évtizedben sorra tettek meg olyan lépéseket amik egyre jobbá tették az országot, az életünket. Persze volt amiben tévedtek, ami eleve hülyeség volt vagy amit akkor sem fogadtak el az emberek ha amúgy jót tett volna, de ezzel jár a kormányzás.

Egy dolog lenne ami politikai lépés és nagyon nagy szerepe lenne a jövőnk alakításában, ha sikerülne létrehozni az EU parlamentjében egy olyan új frakciót, ami felvehetné a versenyt a meglevő nagy frakciókkal és elegendő támogatást nyújthatna a jövőben ahhoz, hogy ne a lengyelek és mi legyünk az állandó célpont. Formálódik ez a szövetség és van esély a sikerre. Ha mellette sikerül megerősíteni a V4-eket és van olyan mázlink, hogy az olaszoknál Salviniék kerülnek kormányra, a lengyeleknél, cseheknél, szlovákoknál meg nálunk nincs kormányváltás, akkor ez elegendő alap lenne. A többi meg már csak azon múlna mi mennyit dolgozunk a magunk életének jobbá tételén.

2021. aug. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!