Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Balosok mi a bajotok a Mi...

Balosok mi a bajotok a Mi Hazánkkal Mozgalommal?


2021. aug. 10. 22:51
 1/10 anonim ***** válasza:
10%

Túl sok bajuk nem lehet, mert a Jobbik leányvállalata.

A Jobbik egész vezérkara átvedlett a Mi Hazánk vezérkarává, és folytatják Vona sunyi politikáját.

Dúró könyvet darál, de nem szavazza meg a pedofil ellenes alkotmánymódosítást,

Viszont jobbra kommunikál és balra szavaz.

A jobbik az Mszp-Szdsz által gründolt képződmény. Szintúgy a Mi Hazánk is. Utóbbinak az a feladata, hogy a DK-val lepaktált Jobbik volt tagjait és volt szavazóit lekösse, nehogy valóban jobbra szavazzanak.


A Jobbik pedig az MSZP-től elpártolt szavazókat veszi fel.


A Mi Hazánk a DK és a baloldali koalíció szatellit pártja.

2021. aug. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem szeretnék se sorkatonaságot, se abortusz betiltását, se EU-ból való kilépésről szóló népszavazást, nincs bajom a homoszexuálisokkal és nem vagyok maszk- és oltásellenes.
2021. aug. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%
A balosok csőrét minden piszkálja, aminek köze van a hazafiassághoz. Az internácik már csak ilyenek.
2021. aug. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
43%
Nekem az hogy nem szeretik a csülökpörköltet kenyérrel.
2021. aug. 11. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
28%
3: szerencsére viszont a nácikra sokkal alacsonyabb az igény
2021. aug. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
18%
Annyira nincs rájuk igény, hogy nincsenek is. Hol vannak itt nácik? Csak a globalista internácik maradtak.
2021. aug. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
43%
Nem elég lembqwertyk és béelemmek.
2021. aug. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
43%
Én nem tagozódok be politikai oldalakba, nem is szavazok. Centrista, józanul gondolkodó magyar (mellesleg meleg) emberként is mondom, hogy az MHM-el nem egy dologban tudok egyetérteni, úgy ahogy más pártok narratíváinagy egyes részleteivel. Igazat lehet adni nekik is sok tekintetben, még akkor is, ha a valóságot mindegyik politikai résztvevő rendszerint szubjektíven lesarkítja. Pont ezért nem tudnél politikailag elköteleződni. Az egyetértésemtől függetlenül, annak egyik eleme sem olyan fajsúlyos, hogy bármelyikre is leadjam a szavazatomat.
2021. szept. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%
SS
2021. szept. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
57%
Bár van néhány szimpatikus programpontjuk (milliárdosokra való vagyonadó kivetése, helyi tömegközlekedés ingyenessé tétele, közmunkások béremelése, miniszterelnök jelölti vita és program állítás kötelezővé tétele, ügynök akták nyilvánosságra hozása); nem támogatom a halálbüntetés semmilyen formáját, nem támogatom a szegregációt az oktatásban, nem akarok sorkatonaságot, nem vagyok radikálisan bevándorlás-ellenes, nem vagyok globalizációellenes, nem akarom betiltani az abortuszt, se kilépni az EU-ból, és nincs bajom a melegekkel.
2021. szept. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!