Aķarjátok, hogy Brüsszel támogassa az illegális migrációt?😡















Tisztelet azoknak, akik még tartják a frontot ezen az oldalon.
Ez az oldal tele van magyarellenes megnyilvánulásokkal. Vagy nagyrészt tudatlan tizenévesek, akik jelentéktelen dolognak tartják a migrációt.
Ha Karácsony megnyeri a választásokat itt a migránsok nyüzsögni fognak.
A migránsok jól informáltak. Ha megnyitják a határokat, özönleni fognak befelé.















17-es szívem, itt ahol én lakom (északi határmenti kisváros) így is tele vagyunk migránsokkal. Bizony. Nem mondo, hogy nyüzögnek, de a mitóa a Fideszpropaganda azt hirdeti, hogy "Ők hű de megvédik az országot", az itteni menekültszállón - mert ilyenünk is van ám (régi laktanya épülete .... nem kicsi) - bizony mindig akad 5-10. És az ország vezetése ugyebár Fideszes 12 éve, a vezetés 2/3-a fideszes szintúgy 12 éve, a város képviselője fideszes 20 éve, a megyei közgyűlés többsége is fideszes, a polgármester is 2010 óta fideszes és a városi tanácsban is meg van a többségük 2010 óta.
Ne $zopd be a propagandát! Nincs itt megmóvva senki semmitől. Egyébként halkam mondom neked, hogy megértsd - ahogy írtad igaz; A migránsok jól informátak. Az is tudják Magyarország milyen hely. Ergó ESZÜK ÁGÁBAN SINCS MARADNI!!!! Csak mert beszéltem velük aranyom! Tudom, hogy Anglia, a cél meg Franciaország. Még Németország se nagyon opció Náluk!
Ha az ellenzék nyer és úgy is lenne, ahogy féled Mucika! Hidd el a migrik fű alatt úgy fognak tovább lépni nyugat felé, hogy csak úgy porzik!





És miért akarnál rosszat az angoloknak, vagy a franciáknak. Van benned egyáltalán együttérzésre való hajlam?
Nekem nincs bajom a rasszokkal, de azt látom, hogy a migránsok zöme radikális iszlamistákból áll, akik vallási okokból elrejtik valódi szándékukat mindaddig, amíg többségbe nem kerülnek. Ez pedig nem tesz jót az internacionalista Európának sem.
A TóthÁgi féle "mucikás" hozzászólásod pedig felettébb irritáló.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!