Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, segitenetek...

Fideszesek, segitenetek kiszavazni a dks, mszps kepviseloket elovalasztason?

Figyelt kérdés

Azt nem kerem, hogy szavazzatok az ellenzekre, de ha valodi valtozast szeretnetek, egy jobb ellenzeket, akkor az elovalasztason valo reszvetelettekkel segithettek mondjuk a fuggetleneknek, vagy a jobboldali jelolteknek kiszoritani Gyurcsanyekat a politikabol.


Ha mar Orbannak nem sikerult elszamoltatni vagy a politikabol kiszoritani Gyurcsanyt ti nektek most adodik egy lehetoseg, ha egy Dks, mszps kepviselo se jutna be akkor listan se kapnanak max minimalis helyet.


Itt a lehetoseg, segitetek kiszoritani Ferit vegre a magyar politikabol?



2021. júl. 30. 13:06
A kérdező szavazást indított:
Van benne logika, segitek kiszoritani a dksokat.
Nincs olyan part aki kicsit is szimpatikusabb ellenzeki oldalon, nem jovok szavazni.
Pont hogy a dkra szavazok, h kevesebb esely legyen Orban ellen.
Nem szavazok dontson az ellenzek a sajat jeloltjeirol.
Az egesz egy vicc elcsaljak a valasztast, leirom kommentbe hogyan
21 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Márki-Zay-ra fogok szavazni, de csak azért, mert vele nem lehet legyőzni Orbánt, túlságosan ismeretlen a figura.
2021. júl. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
Én meg Dobrevre, őt szeretném a ringbe küldeni Orbán Viktor ellen!!!
2021. júl. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Márki-Zayra plusz egy szavazat. Sajnos nem úgy tűnik, hogy lesz esélye (Jakab-Dobrev-Karácsony sokkal erősebbek), de a kötelességemet megteszem az ellenzékváltás érdekében. :)
2021. júl. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%
Nem is lenne rossz. Ha legalább az ellenzéket le tudnánk váltani, már az is óriási előrelépés lenne. De sajnos a fideszes szavazókra nem hiszem, hogy számíthatunk ebben. Úgy tűnik nekik már nem is Gyurcsány a fő mumus, hanem Márki-Zay. Az utóbbi időben úgy ellepték az FB. oldalát, és úgy örjöngenek ott, mintha legalábbis ő lövette volna ki a szemüket, és ő vitte volna csődbe a gazdaságot a kétezres években.
2021. júl. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Szerintem meg pont hogy a fideszes szavazokra lehet epiteni, azt hogy meg vannak sok mindenben vezetve azt en alairom, de az ketsegtelen hogy a 99szazalekuk jot akar az orszagnak, ebbol a szavazasbol is csak az latszik hogy csak 1 helyezi a fideszt az orszag erdekei ele 9bol.


Az h Marky Zayt lehetoleg ismeretlensegben tartjak, (reklam nem indul ellene) illetve mindenfelevel ragalmazzak az csak annak a jele, hogy a fidesz nem ot akarja ellenfelnek.


Szerintem magyarorszagon jobboldali ertekekre van tobbsegben igeny egyenlore, de jo lenne ha azt nem a teljesen hiteltelen fidesz kepviselne.


Hosszu tavon az orszagnak baloldali kormany kene, aki kiemeli a jelentos szegenysegben eloket, de ahhoz egy hiteles baloldali part se artna amihez a dk es mszp felszamolasa elengedhetetlen.


Talan momentum 2030-34 re kinovi magat csak hitelesebb partvezetes kene, vagy alakul az elkovetkezo valsag nyoman egy uj eros szocdem ertekeket kepviselo part.


De ennyire elore meg csak tippelni is nehez.

2021. júl. 30. 14:25
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mondom mindig én is. Hosszútávon az országnak egy valódi jobbközép, és egy valódi balközép pártra lenne szüksége. Mert most egyik sem az aminek mondja magát. És mellettük még lehetne-egy két kisebb párt is, akik tartanák az egyensúlyt a két nagy tömb között, és nem hagynák elqurvulni őket. Meg mondjuk a választóknak is lehetne annyi eszük, hogy nem hagyják elkurvulni a pártjaikat.
2021. júl. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Fideszes szavazóként nem látom értelmét az előválasztáson szavazni. Onnan mindegy ki jön, úgyis ott lesz mindenhol a fideszes jelölt is, akire majd szavazni kell.
2021. júl. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Es arra nem gondolsz, hogy ha veletlen elvesztitek a valasztast nem mind1 ki lesz kormanyon, meg ha nem is veszti el a fidesz hosszu tavon nem mond1 ki van ellenzekben.
2021. júl. 30. 15:27
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Támogatom, Márki-Zayra fogok szavazni az előválasztáson. Ideje lenne végetvetni az elmúlt 30 év lopásainak, amit csak egy elitcselével lehetne végrehajtani. Tapasztalatból mondom, hogy a DK az elvtelen egoisták gyűjtőpártja, az egyik ismerősömet is jelölte a DK ogy. képviselőnek, viszont én ismerem a srácot, és tudom róla, hogy csak a pénz motiválja, nincsennek eszméi, tényleges politikai beállítottsága.


Arra kérném én is a kormánypárti szavazókat, hogyha el szeretnék takarítani a közéletből a Gyurcsány családot, akkor menjünk el szavazni egy valódi polgári ellenzéki jelöltre, legalább az esélyt adjuk meg a változásra. Ahogy a kérdező is írta a 8. válaszában, esélyes hogy a kormánypárt nem fogja megnyerni a választást, viszont én nem szeretnék még egy Gyurcsány kormányt egy Dobrev Klárával / Karácsonnyal az élen.

2021. aug. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Fideszesként Márky-Zayra fogok szavazni az előválasztáson.
2021. aug. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!