Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány miért nem adott...

Gyurcsány miért nem adott ennyi lakásvásárlási célú kedvezményt és olcsó hitelt?

Figyelt kérdés

Babaváró, CSOK, most az MNB 70 milliós max 2,5%-os olcsó hitele 25 évre, ÁFÁt levitték többször 5%-ra, vagy el is engedték. Illeték kedvezmény, elengedés. 3+3 millió felújításra, falusi CSOK, stb, stb.


Ha ezeket Gyurcsány is adta volna, 8 milliótól már volt 55nm-es budapesti panellakás, ami most 35 millió. Szóval, ha Feri is adta volna a kedvezményt, akkor jól be tudtunk volna vásárolni most meg eladni. Szemét volt, hogy nem adott.

Orbán mindent megtesz, elég már 20% önerő és a babaváró hitel és csók is önerőnek minősül.. csak egyre drágább minden, adhatna még többet. Ezért fogok rájuk szavazni,mert Gyurcsány nem ad, Orbán igen (de nem elég egy házra), de ha bizalmat szavazunk neki, hátha jobb lesz!



2021. júl. 27. 06:51
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
0%
Hát igen egy eredeti írásból csak lopni lehet.
2021. aug. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
100%
nem lopás, csak átfordítottam a mi szemszögünkből. ugyanis pontosan ugyanezt gondoljuk rólatok. kicsit sem érzed, hogy mennyire gáz ez?
2021. aug. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
8%

,,gondoljuk rólatok"

Akkor betaláltam hogy ez a munkátok?

2021. aug. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
100%
annyira a munkám, mint a te munkád. ez a munkád? amúgy nekem nem. szórakozásból szenvedtetem a fidesznyaloncokat
2021. aug. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
0%

Nem vagyok én Fidesznyalonc.

Ameddig mem tudtok felmutatni egy normális és hiteles ellenzéki politikust addig egyszerűen nem tudok másra szavazni.

Őszintén szólva nincs nehéz dolga a Fidesznek.

És azt mondom hogy sajnos mert ha az lenne akkor két jó jelöltböl lehetne választani.

Egyébbként milyen a sötét oldalon?

2021. aug. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
53%
Márki-Zay Péter. Normális, katolikus, jobboldali, becsületes politikus. Szívesen :)
2021. aug. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!