Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szeptembertől visszajöhet ez...

Szeptembertől visszajöhet ez a maszkos történet?

Figyelt kérdés
Eddig úgy állunk kb, mint tavaly. Nyáron jó a helyzet itthon, aztán jön a villámcsapás, és megint online oktatás, meg maszkhordás lesz, nekem ez a véleményem, de cáfoljatok meg:)
2021. júl. 23. 12:01
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Jah a vb selejtező utáni pár napban kb.
2021. júl. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Tavaly még nem volt oltás sem nyáron, sem ősszel...ha elég embert, beleértve fiatalokat be tudunk szeptember- októberre oltani, talán negúszhatjuk.
2021. júl. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Marhára remélem, hogy nem, nem a saját érdekemben, nekem mindegy, itthonról is tudok dolgozni. Viszont ne mondja nekem senki, hogy aki most kezdi az általános iskolát/középiskolát, annak az alapvetően se könnyű helyzetét, tovább nehezítik olyan marhaságokkal, mint az online oktatás. Aki részt vett benne, mint én magam is, tehát tudom miről beszélek, tanusíthatja, hogy az egyetlen pozitív vonzata a szabadidő megnövekedése, az olyan órák miatt, mint pl testnevelés, amit online igen nehézkes elvégezni. Amit mi pl tanultunk, kb az 1/4 volt annak amit iskolában, normális keretek között vettünk volna.
2021. júl. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Valószínű, hogy igen.
2021. júl. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Jó esetben enyhébb szigorítások lesznek, hogy a maszkviseléssel mi lesz a helyzet, lehet a zárt tereken megint kötelező lesz.
2021. júl. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
19%

Teljesen egyértelmű, hogy igen. A maszk, a távolságtartás és az oltás az az eszköz, amivel egyáltalán kezelhető a járvány.

Mellesleg a maszkviselést meg sem lett volna szabad szüntetni.

2021. júl. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%

#6

Te még ugyanúgy viselheted, senki sem tiltotta be.

2021. júl. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én idén ballagok, nem fogok itthonról érettségizni
2021. júl. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!