Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormány hazudik az egészségü...

A kormány hazudik az egészségügyi átoltottsággal kapcsolatban?(99% ot állít de valóság 66% körül van)

Figyelt kérdés

Van több egészségügyi tanuló ismerősöm(szülésznő,orvos,mentőtiszt) mondják hogy ahol gyakorlatoznak az 1/3 fel sem vette az oltást leginkább az orvosok akik nem. A tanulók is csak azért mert meg voltak fenyegetve hogy heti szinten saját költségen kell teszteltetniük ha nem oltatják magukat. Vagy hallani lehetet Fideszes főorvosokról ahol kirugással fenyegették a dolgozókat ha nem oltatják magukat.

Mindenesetre ha 3 különböző helyen annyira elutasított az oltás akkor kérdés mennyire hiteles a kormány által hirdetett 99+% adat.

A leoltottak többsége is nem a frontvonalban lévő pusztitás miatt oltatta magát hanem kirúgástól félve,vagy tanulástól elzárva.

Undorító hogy mi megy az országban



2021. júl. 20. 06:24
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
nekem is vannak DK-s ismerőseim... sajnos ők ilyen ostobák
2021. júl. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%
Ugyis kotelezo lesz nekik, tokmindegy
2021. júl. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
eü-s iskolában tanultam Sopronban halom ápoló(nő) ismerősöm van mind bevan oltva és a környezte is aztán mikor BP-en tanultam ott is lett ápoló szobatársam aki Bp-en dolgozik a mai napig érdekes módon ő és a környezte is be van oltva szóval kérlek ha már ostoba vagy legalább ne hirdesd mindenkinek jobb lenne azért mert 3 orvos az ismerősi körödben nincs beoltva az nem azt jelenti hogy egy országos statisztika erről a megfélemlítésről meg senkitől nem hallottam pedig sokukkal elég közvetlen a viszonyom.
2021. júl. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
ilyen idiótát még nem láttam ezen a listán pedig sok van
2021. júl. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%
Vicces, hogy még kamuból is csak a hihetetlenre futja a kérdező fejéből. Kis fing szülésznőtanoncok orrára fognak az orvosok bármit is kötni, meg úgy a kötelező 10 mondaton kívül bármennyit is váltani velük, sőt egyből személyes, visszaélésre alkalmas titkokat elmondani nekik, aha, ez nagyon valószínű 🤣🤣
2021. júl. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 zimonyi attila ***** válasza:
Amúgy megkérdeznám a legfontosabbat, honnan veszed azt a marhaságot, hogy a kormány 99%-ot állít??? Naponta szinte darabra pontosan tájékoztatnak az egyszer és kétszer oltottak számáról, a mai nappal 5.588.272!!! Az 50% elérése volt a szigorítások feloldásának, amit Orbán vagy százszor elmondott..........ami július 20-21-én volt!! Akkor mi a francról hazudtak!! Honnan veszed ezt a 99%-ot? Talán rossz híradót nézel!!!
2021. júl. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 zimonyi attila ***** válasza:
Ja........és ha " undorító, hogy mi megy az országban " .........mondod..........akkor egy nagy igazmondó tanácsát kellene meghallgatnod...na és, el lehet innen menni!! (idézet gyurcsány fletótól)
2021. júl. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!