Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kormányváltást kívánók,...

Kormányváltást kívánók, melyiküket látnátok szívesebben jövőre miniszterelnök-jelöltként és miért (érvek)?

Figyelt kérdés
2021. júl. 16. 17:02
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
71%
Jézusom,milyen rosszindulatúak vagytok,nézzetek magatokba.
2021. júl. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
70%

Felejtsd el a miniszterelnök jelölteket, egyikükben sincs olyan potenciál, ami szükséges lenne! ezt a rendszert csak a nép fogja tudni megbuktatni, feltéve, ha akarja. Ott van Dobrev Klára, bármit is tesz, mégiscsak Ő Gyurcsány felesége.Ez a tény ma Magyarországon 2.5 millió embernek elég, hogy ne szavazzon rá. Akkor ott van Karácsony Gergely. Nincs vele semmi bajom, de könyörgöm, semmi határozottságot, eltökéltséget nem mutat.Megalszik a szájában a tej.Márky-Zay Péter pedig nem tud megmozgatni akkora tömeget, hogy

országosan mellé álljanak. Egyszer majd jön valami, ami kiveri a Magyaroknál a biztosítékot végleg és akkor lesz majd kormányváltás. de bárki is alakít kormányt jövőre, én nagyon remélem, hogy a nép nem fogja hagyni, hogy úgy folytatódjanak a dolgok, mint az elmúlt 3 évtizedben, és a bűnösök meglakolnak!


Hajrá Magyarok!

2021. júl. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
26%
Ezek közül egyiket sem. Akkor már inkább maradjon Orbán, ha csak közülük lehet választani.
2021. júl. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
83%

"Nincs vele semmi bajom, de könyörgöm, semmi határozottságot, eltökéltséget nem mutat"


Én nem vagyok különösebben Karácsony fan, de azért nem bánnám, ha nem egy Gyurcsány meg Orbán kaliberű pojáca lenne a következő miniszterelnök. Részemről mind Karácsony, mind Márki-Zay oké.

2021. júl. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
65%
Nekem Dobrev az euró miatt szimpatikus, meg tetszik a határozottsága. A képessége az ország vezetésére megvan. Viszont Karigeri meg jobban össze tudja kovácsolni a népet.
2021. aug. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
16%

Gyurcsánynét, mert ő tud bánni a pénzzel:

[link]

2021. aug. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
17%

MZP-nek csak akkor lenne esélye, ha valamiért Karácsony kegyvesztettél válna.

Ugyanúgy ismert, de nincs valós támogatottsága, tehát be lehet dobni a közösbe. De Karácsony sokkal könyebben irányítható, tehát biztos helye van.

2021. szept. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
98%
Én személy szerint egyiket sem,de ha már mondani kell valamit akkor inkább a Márky-t.
2021. szept. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
84%

MZP (Y) (Y)


Ő meg tudja szólítani a csalódott Fidesz szavazókat is.

2021. szept. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
23%
19# abból iszonyatosan kevés van, azokkal nem fog választást nyerni 🤔🤔
2021. szept. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!