Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha India tényleg ilyen fejletl...

Ha India tényleg ilyen fejletlen Magyarországhoz képest, hogy lehetnek ilyen elit részei?

Figyelt kérdés

Nálunk meg Budapest is egy undorító szagos bűzlő omladozó putri. Ami egyébként magasan a legfejlettebb része az országnak.

Indiában akkor hogy vannak ilyen elit felhőkarcolós negyedek?

[link]

[link]

[link]



2021. júl. 12. 10:58
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
67%

Akik szerint Magyarországon is akkor egyenlőtlenség van mint Indiában kicsit nézzen már szét. Elismerem, vannak rossz, szegény környékeink, de egy indiai nyomornegyedhez képest semmik

[link]

2021. júl. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Előző, láttál te már olyan igazi magyar gettókat?


[link]


[link]


[link]

2021. júl. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

#21


Ilyen képet viszonylag egyszerű Magyarországról is találni

[link]

2021. júl. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
25%

A szemét az emberi igénytelenség, azért eléggé nagy az eltérés a kép között amit én küldtem és a magyar falvak között.

Ahogy írtam, nem tagadom, hogy nálunk is vannak rémes helyek, de túlzás indiához hasonlítani

2021. júl. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát nyilván csúnya is lenne, ha Európa közepén egy eu tagországban olyan helyzetek lennének mint Indiában. De anélkül kb semmit nem tudna felmutatni ez az ország.
2021. júl. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!