Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ebben az országban miért...

Ebben az országban miért utálják azt aki jól él és nem panaszkodik?

Figyelt kérdés

Döbbenten tapasztalom ezt s gyűlöletet ami ebben az országban van…


Itt akkor vagy elfogadva ha egy csóró panaszkodó proli vagy…



2021. júl. 9. 10:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
37%

Egy tipikus példa:

Vannak az EU-s pénzek, amiket az állami szervezetek felelőssége elkölteni. Építkezés, felújítás, oktatás, támogatás, akármi.

Na ilyenkor szokott az lenni, hogy vannak a mocskos vállalkozók, akiknek megvannak a kapcsolataik az adott hivatalnál. Ők szépen megkapják a pénzt valamilyen címszóval, lepapírozzák a szolgáltatást, az elvégzendő munkára kiszerveznek embereket, a pénz jelentős részét meg zsebre rakják.

És itt alsó hangon is millió forintokra gondolj. Havonta. A SEMMIÉRT.

Hát persze, hogy szúrja a szememet a dolog! De ha kapok én is a semmire havi egymillát, akkor már nem fog zavarni.

2021. júl. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
50%
Mert az emberek többségének az intelligenciája a béka segge alatt van. Imádnak más zsebében túrkálni, mást pocskondiázni, másra alpári jelzőket aggatni. Ha nekem szar, legyen másnak is. Különben is én vagyok a legokosabb, más csak hülye lehet, ha nem egyezik a véleménye az enyémmel. Az meg sem fordul a lusta és buta fejükben, hogy esetleg a másik tett is érte valamit, hogy ne legyen neki szar, a lényeg, hogy ismeretlenül és alaptalanul szidhassuk. Nézz körül a facebookon, milyen kommentek mennek mindenütt. Rettentően elszomorít ez a mentalítás.
2021. júl. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!