Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most akkor mégiscsak lehet...

Most akkor mégiscsak lehet homoszexualitásra nevelni?

Figyelt kérdés
Lakatos Márk, a közismerten homokos stylist Hajdú Péter műsorában azt vallotta, hogy szereti az egyéjszakás kalandokat és kifejezetten heteroszexuális férfiakra utazik. A hetero férfiak beleakadnak a hálójába és nem bírnak ellenállni Márk sármjának, és homokossá vedlenek arra a pár órára, amit Márk ágyában töltenek.

2021. júl. 5. 20:17
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Akik heterónak hiszik magukat, de melegek módjára orálisan szexelnek, azok milyenek?
2021. júl. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

Most nem olvastam végig a korábbi válaszokat, lehet már jött hasonló.


Én azt is érzem/gondolom, hogy azon túl, hogy valaki rejtett bi, vagy meleg, bizonyos kor felett az is megesik, hogy belefásul a heteroszexualitásba. Volt egy csomó nővel, leélt egy fél életet a felesége mellett, és kell valami új inger, ami ismét lázba hozza az illetőt...

2021. júl. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
3%
Igen, lehet. Ha nem lehetne, nem próbálkoznának vele ennyire a libsik.
2021. júl. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
86%
Igen, a "lipsik" már csak ilyenek szörnyetegek, meg akarnak mindenkit rontani, gyerekeket áldoznak teliholdas éjszakákon, szűz lányok vérét isszák. Hát persze... Véletlenül sem a másik elfogadásáért küzdenek, de tudom, hogy a politikában népszerű eszköz, az egyszerű gondolkodásúak esetében a démonizálás.
2021. júl. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
98%

Mivel politika rovatban van. Orbán strómanjai, akik szétlopják az országot, akikhez a vagyont menti, Kaleta ügy, Szájer ügy és Borkai ügy, ezek akarnak erkölcsre nevelni? Beleszólni emberek, családok életébe?

Nem sül le a képükről a bőr?

Van családja a homoszexuálisoknak is, hogy ők hogy nevelik, kezelik, az rájuk tartozik, az értékrendjüknek megfelelően, jó esetben nem taszítják el maguktól azért, mert meleg a gyerekük.

Szerintem lehet befolyásolni valamilyen szinten, akiben van biszex, homo hajlam, azt könnyű elvinni ebbe az irányba, de akiben nincs meg, nem hiszem, hogy azt tudnának belőle csinálni.

2021. júl. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

En egy hetero csavo vagyok, de ha Lakatos Mark odajonne ws megprobalna megteriteni jol pofanvernem. Na nem azert mert meleg, hanem mert nem tartja tiszteletben hogy en meg hetero vagyok. Mert nyilvan nem adja fel a csavo az elso nemre, ha direkt ilyenekre utazik es allitasa szerint heterokkal kefel.



Amugy nyilvan aki ilyenbe belmegy az nem hetero. Lehet hogy addig csak nokkel volt dolga, de akkor sem hetero.a hetero attol hetero hogy meg csak gondolni sem gondol a szexualitasra es azonos nemre egyszerre.

2021. júl. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Es heterokent kikerem az összes hetero neveben azt hogy Lakatos Mark azt allitja hogy heterokat fordit at. Ismetlem, aki vele lefekszik az sosem volt hetero.


Nincs az a penz amiert faszival pl leszopatnam magam. Akkor inkabb ezerszer kiverem magamnak..


Persze majd jonnek a libsik es ezt a fajta elutasitast homofobianak titulaljak..

2021. júl. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
95%

"Mert nyilvan nem adja fel a csavo az elso nemre"


És ezt ennyiből el is tudtad dönteni? Nagy Jedi lehetsz :).


"Persze majd jonnek a libsik es ezt a fajta elutasitast homofobianak titulaljak.."


Miért titulálnánk annak? Libernyák létemre én sem nyúlnék fickóhoz sosem.

2021. júl. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyszerű logika. Ha azt állítja hogy heterokat fordit at, akkor ha ezt ugy csinalja hogy odamegy es flortolni kezd, majd bejon a masik felnek es vegul dugnak ugy hogy meg gyozkodnie sem kell, akkor rajuk nem hivatkozhat ugy mint hetero. Mivel a masik fel egybol belement a dologba. Tehat nem merulhet fel benne az hogy o bizony hetero.


Mert ha magát heteronak vallo amugy minimum bi csavo hajlik a dologra, akkor nyilvan bizonytalan es gyozkodni kell. De mivel nem igen van eles hatar a bizonytalan nemje

es a hetero de nem homofob nemje kozott ezert nyilvan nem adja fel az első visszautasitasra. Az ilyen szexualis ragadozokra ez nem is jellemzo.

2021. júl. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet. És a "hetero" férfiak nem heterókrók, hanem biszexek, akik nem vállalják fel magukat, mert ugye mit szólnak mások.
2021. júl. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!