Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Volt a fidelitasnak akár...

Volt a fidelitasnak akár egyetlen hasznos tevékenységük is?

Figyelt kérdés
Ahogy én látom inkább csak kárt okoztak, ti hogy vagytok vele?

2021. júl. 4. 22:02
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
88%
20aska, küld csak a számlát a pártközpontba, ha fizetnek érte, felmondtad a leckét. kár, hogy az oltári lopás mellett senkit nem érdekel már a vacak propagandátok.
2021. júl. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
11%
Nevetségesek az ilyen fajta összeesküvés elméletek. Nem érzitek magatokat kínosan? Egyébként ha a mostani kormány már 4 választás nyert kétharmaddal, akkor mégis érdekel valakit 🤔
2021. júl. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
72%

Na 20-as!


"Adók az egekben"


Most is.


"13. havi nyugdíjt elvették"


...majd 10 évig hallgattuk Viktátor hisztijét, hogy deszarvótagyúrcsány mert elvette a 13. havi nyugdíjat. Ha Orbánnak valóban érdeke lenne a visszavezetése, akkor normálisan és jóval előbb visszaadta volna.


"A nehéz időkben elvettek ahelyett, hogy adtak volna"


Orbánék nem csak a nehéz időkben, hanem mindig csak elvesznek, ahelyett, hogy adnának!


"Rossz gazdasági teljesítmény"


Nem tudom, hogy tisztában vagy-e vele, de 2008-ban és 2009-ben gazdasági világválság volt. Akkor minden országnak rossz volt a gazdasági teljesítménye.


"2009-ben a munkanélküliség meghaladta a 10%-ot"


Mint ahogy mondtam, gazdasági világválság volt.


"Gazdasági adatok meghamisítása"


Mert mintha Viktor nem tenné ugyanezt!


"Választás csalás"


Orbánék is elcsalják, csak legálisan.


Nos?

2021. júl. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
17%

Csökkentek az adók

A 13. havi nyugdíjt legalább visszaadták

Éppen vírus van, mégsem növeli az adókat a kormány mint akkor a baloldal, helyette meg lakásfelújítási kedvezményeket, és 25 év alattiaknak adómentességet csinál (+még a vakcina program is sikeres volt)

És reagálhatnál még az őszödi beszédre is

2021. júl. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
83%
Orbán ugyanolyan beszédeket mond, mint az őszödi. Évente. Zárt körben.
2021. júl. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
78%

"Éppen vírus van, mégsem növeli az adókat a kormány mint akkor a baloldal, helyette meg lakásfelújítási kedvezményeket, és 25 év alattiaknak adómentességet csinál"


Hát ezt engedelmeddel kijavítom:


"Éppen választás előtti év van, így nem növeli az adókat a kormány, helyette meg lakásfelújítási kedvezményeket, és 25 év alattiaknak adómentességet csinál"

2021. júl. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
79%

#24 es, tudsz róla, hogy Jakab 2020 február 15-én javasolta a bevàlt lengyel mintára a 25 év alattiak szja-mentességét?

Tehát másfél éve!

2021. aug. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
0%

23 összefoglalva:


Isti bizti így van mert asszontam, hidd el mert így igaz a ménykü essen belém de ugyan így van!


🤦‍♂️

2021. aug. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!