Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor készül arra,...

Orbán Viktor készül arra, hogy ha szükség lesz újabb koronavírus oltásokra, akkor olyant szerezzen nekünk amit a túlnyomó többség (2/3?) akar?

Figyelt kérdés
Magyarul nem oroszt és nem kínait és nem kínai-klón magyart?

2021. júl. 3. 11:44
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Majd közvetlen a választások előtt igen.
2021. júl. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%
Már nem érdekel a vírus. Inkább döglöttem volna bele tavaly mikor elkaptam. Már teljesen elkeseredtem
2021. júl. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16%
Az Astra-t is csak azért választották sokan a Sputnyik helyett, mert az EU megzsarolta az embereket.
2021. júl. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

"az EU megzsarolta az embereket"? Konkrétum? Link? Tényekkel alá tudod támasztani?


Eddig úgy érzékeltem, a zsarolás-tempó inkább Orbáni fidesznyák eszköz.

2021. júl. 3. 12:40
 5/8 anonim ***** válasza:
25%
Nem akarunk semmilyet. A többség csak azért oltatta be magát, mert megzsarolták.
2021. júl. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kínait akarok .
2021. júl. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#4

Egy buta troll vagy, azzal, hogy a Fidesz is hasonló módszerekkel él, nem cáfolod a kijelentésemet, legfeljebb a témát tereled.


Ugyanakkor kitartok amellett, hogy a Sputnyik V egy jó oltás, amit az EU politikai zsarolás céljából szankcionál.

2021. júl. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

@13:53

nem szerettem volna minősíteni, de ha troll vagyok, akkor sokkal értelmesebb troll, vagyok, mint te. Továbbra is várom a konkrétumokat. De ilyenre se te, se a fidernyákok nem tudnak kielégítő értelmes választ adni

2021. júl. 3. 14:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!