Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország már tényleg...

Magyarország már tényleg Európa szégyene lett gazdasági és erkölcsi tekintetben egyaránt?

Figyelt kérdés

A híres gazdasági hanyatlásunkat mindenki ismeri. Szétlopták az országot, Románia is megelőzött minket, már Bulgária szinten tartunk.

De most ért neten egy megalázó atrocitás, amikor benyögtem, hogy magyar vagyok, kérdezték, hogy mégis hogy képzeljük magyarok? Mi jogotok van megkülönböztetni a szeretetet a szeretettől? A 21. században? Miféle elmaradott emberek vagytok?

Erre ledöbbentem, és csak annyit tudtam mondani, hogy nem én csinálom ezt, hanem a kormány, és a birkáik. Akár mit is mondanak van egy 20% réteg aki ugyanazt bégeti utánuk.

Eljutottunk odáig, hogy Európa teljes szégyenévé váltunk?



2021. jún. 30. 18:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjátok már ezt a hülyeséget,hogy Románia lehagyta Magyarországot.Én csángò vagyok,vigyelek el titeket a szülőfalumban? A mai napig csak földutak vannak és lovaskocsival járnak az emberek,autòval is talán ha 20-al tudsz jönni,hogy ne süllyrx el,de eső után napokig nem tud járnu autò,áram van,de gyakoriak a kimaradások,vezetékes ívóvìz nincsen a mai napig,a mubkahely anbyi,hogy a piacon próbálhatod eladni a terményeidet a kózeli varosb,ami majdnem 30 km,de kb 10 km-re van rozoga buszcsatlolozás,és az is 1,5 óra alatt teszi meg ezt az utat.A szüleimnek cettem mobikt,de hol van térero hol nincs.
2021. jún. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!