Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsányék miért próbálnak...

Gyurcsányék miért próbálnak történelmet hamisítani azzal ahogy a 2006-os eseményeket mismásolják?

Figyelt kérdés

Most azt mondta pl. , hogy 2006 csak egy Fideszes puccskisérlet volt, ezelőtt őszinte beszéd, Klárika szerint keményebb fellépés kellett volna meg amúgy is több rendőr sérült meg mint tüntető ami szintén hazugság.


És még lehetne sorolni ahogy az évek során meg az elmúlt hónapokban próbálják meghamisítani a történelmet, a véreskezű kommunista gaztetteiket


2021. jún. 26. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Mindenben hazudnak, miért pont ebben ne tennék?
2021. jún. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Ott voltam, mivel a környéken dolgoztam. Volt úgymond békés tüntető és megjelentek randalírozók. Akiket én felismertem, azok a Fradi kemény maghoz tartoztak. Vagy is, nagy vonalakban igaza van.
2021. jún. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%
"Hazudtunk reggel, délben, este!"
2021. jún. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 sörpocak ***** válasza:
47%

"meg amúgy is több rendőr sérült meg mint tüntető ami szintén hazugság."


Ez kifejezetten nem hazugság, csak népszerűtlen hangoztatás. Több orvosi jegyzőkönyv készült a rendőrök körében, mint a tüntetők körében. Lehet, hogy több tüntető sérült meg, de akkor azok nem vették a fáradtságot, hogy nyomot is hagyjanak ennek a ténynek.

2021. jún. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
24%

Akik elhitték, hogy az Öszödi beszéd egy igazságbeszéd volt, azoknak mindent be lehet adni. Amúgy ez tisztára olyan, mint Orwell 1984-e: A Béke-minisztérium háborúval foglalkozik, az Igazság-minisztérium hazugságokkal, a Szeretet-minisztérium kínzással, s a Bőség-minisztérium éheztetéssel.

Gyurcsányéknál a hazugság igazságbeszéd.

2021. jún. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%

#4 "Ez kifejezetten nem hazugság, csak népszerűtlen hangoztatás. Több orvosi jegyzőkönyv készült a rendőrök körében, mint a tüntetők körében. Lehet, hogy több tüntető sérült meg, de akkor azok nem vették a fáradtságot, hogy nyomot is hagyjanak ennek a ténynek."

Ez konkrétan hazugság.

Az, hogy több rendőrnek van meg a hivatalos jegyzőkönyve a sérülésről, mint áldozatnak az nem ugyanazt jelenti.

Az pontosan azt jelenti, hogy az eseményeket követően rögtönítélő bíróság elé rángattak mindenkit akit az eseményekhez tudtak valahogyan kötni és ezért akkor senki nem rohant a rendőrségre azzal, hogy neki is van orvosi lelete arról hogy ott megsérült.

Azért ne nagyon hasonlítgassuk már össze azt, hogy a rendőrökre visszafújta a szél a könnygázt és emiatt orvosi ellátásban kellett részesíteni, amiről kötelező jelleggel készül jegyzőkönyv ahhoz, hogy a rendőrök összevertem mindenkit akit csak értek az utcán.

2021. jún. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 sörpocak ***** válasza:

"Ez konkrétan hazugság."


És ezután megismételted azt, amit én is mondtam a második mondatom után...ember, értem, de mihez s tova nincs erről papírod, mire alapozzak? A két szép szemedre?


Épp elég tragikus volt 2006, nem kell minden sz*r kis részleten így fennakadni. (És nem, nem a sérülteket hívom részletkérdésnek, hanem a megszámlálásuk módját)

2021. jún. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!