Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólsz hozzá, hogy Szíjjár...

Mit szólsz hozzá, hogy Szíjjártó bővíteni akarja Albániával és Észak-Macedóniával az EU-t?

Figyelt kérdés

Még muszlim országot is bevenne az EU-ba, csak ne mi legyünk a legcsóróbbak. Tudni illik, jelenleg gigászi csata van köztünk és Bulgária között az utolsó előtti helyért. Amiben egyre inkább vesztésre állunk, ugyanis helyi vásároló erőben már megelőzött minket Bulgária is. Hamarosan minden másban is le fog.

Ezért kellene nekünk az EU bővítése, hogy ne mi legyünk a legcsóróbbak. Mi magyarok utálunk utolsók lenni, mindig kell 1-2 még nálunk is szarabb ország akin/akiken röhöghetünk.

Régen hogy röhögtünk már Románián is, most meg a világon minden gazdasági mutatóban, lassan már köröket ver ránk.

A magyaroknak szükségük van, lételemük az arrogancia. Ezért akarja Petike bővíteni az EU-t a balkán legszegényebbjeivel?



2021. jún. 23. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Nem valószínű, hogy az EU lelkesedni fog újabb szegény országok felvételéért.
2021. jún. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
A kérdés egy sor hazugságot tartalmaz, nem is érdemes rá reagálni.
2021. jún. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Nem szeretem a Fideszt, nem kenyerem, hogy őket védjem, de ember, nálad komoly problémák vannak.

A nyugat-balkáni bővítés nem egy most kitalált dolog, az említett országok több mint 10 év tagjelöltek. Annyi közünk van csak hozzá, hogy nekünk is érdekünk, ezért támogatjuk. Már hogy is ne lenne az érdekünk, alvégre itt van a közelben. Mondhatni az "érdekszféránk" része több mint ezer éve kisebb nagyobb megszakításokkal. Magyar cégek most is jelen vannak, és nem csak a MOL vagy az OTP.

2021. jún. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Ennek a szegénységnek viszont ellentmond a tapasztalat. Elugrottam délelőtt kíváncsiságból - mert megtehetem - Nánásiék új boltjához. Nem panaszkodhatnak vevőhiányra. Innen Széplakra vitt az utam, az Azúr wellness hotel (hatalmas) parkolója majdnem tele, és az Erkel Ferenc utca mindkét oldalán sűrűn egymás mellett parkoló autók. Hétköznap, szerda délelőtt.
2021. jún. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szíjjártó?


Azért lett volna jó ötlet, kijárni a 8-at, hogy ne égesd magad a butaságoddal.


Azt első világháború is Nyugat Balkánért folyt, a "nyugat", a török és a szláv befolyás között.

De nem dőlt el semmi.

1990-től lett volna fölényben Európa, a szlávok megroppantak, a törökök meg konszolidalódtak


Még van egy pár év benyelni őket, különben marad tovább a háborús góc az Unió peremén.


Engem nyilván jobban aggaszt, mint a hollandokat, de ők se fogják megúszni a következő háborút.

2021. jún. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Még muszlim országot is bevenne az EU-ba"


Azért az albánok nem annyira muszlimok mint amennyire tűnnek:

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__kulfoldi-politika__..

#9

2021. jún. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy egy csóró ország felvétele egyáltalán nem veszteség az EU-nak.


A felzárkóztatására adott hatalmas pénzekből ott is a Stabag fog utakat építeni, mozdonyokat még a Siemens szállítani, ki más?

2021. jún. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!