Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán miért nem jár busszal,...

Orbán miért nem jár busszal, ha Karácsony ellen azzal kampányol, hogy autóval jár? Nem fél, hogy a maradék szavazóját is elveszíti?

Figyelt kérdés

Komolyan, ennek elmentek otthonról? Azzal kampányol Karácsony Gergely ellen, hogy ő autóval jár, szennyezi a környezetet, ráadásul még sofőrje is van. Mivel járjon Budapest főpolgármestere, egyben miniszterelnök jelölt, trolival? "Én vagyok a proli, késett kicsit a troli?"

És mert autóval jár, ilyen ember nem lehet miniszterelnök! Ez a lejáratószövege facebookon...

Orbán már tényleg elvesztette ítélő képességét? Ez már a demencia, vagy kiújult a betegsége, ideje lenne ismét Graz-ba látogatnia a szakembereihez?

Ezt mire vélitek? Ő miért nem jár busszal? Miért szennyezi a környezetet drága benzines kocsival az adófizetők pénzéből?



2021. jún. 11. 13:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
7%
Karácsony csak a "dögöljön meg a szomszéd lova is alapon" felhergelte a pórnépet, akiknek nem telik autóra, hogy más se járhasson azzal. A magyar meg köztudottan irigy nép, ha nekem szar egyen másnak is, ergo a sok lúzer BKV-zó most végre lovat kapott maga alá az autósok elleni gyűlölethez.
2021. jún. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
81%
Csak szólok, drága fideszes provokátor, hogy Budapesten kétszer annyi ember utazik tömegközlekedéssel nap mint nap, mint kocsival. Ennek ellenére jóval több kocsi van a városban, mint ahány ember autózik. Csak nem mindenki olyan idióta, hogy beálljon a dugóba. ;)
2021. jún. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

"ahogy írtam nézzétek meg a Facebook oldalát ahol többször dicsekedett vele. De gondolom felesleges, nem nézitek meg, egyszerűbb azt mondani, hogy a másik hazudik."


Jó, akkor megnézzük:

- 1 órája Valami fudan egyetemről szóló orbánozást tett ki

- 3 órája zsinagóga átadás

- 6 órája élő közvetítés bemutató, adóról meg mit tudom én miről

- 19 órája a fővárosi felújításokról tett közzé egy listát

- 21 órája szintén fudan egyetemezés

- Tegnap Mészáros lőrincről tett közzé valamit meg orbánhoz fűződő vagyonosodásáról írt egy listát, nem olvastam végig, szerintem nincs köze abiciklizéshez.

- Szintén tegnap Hollik István bejegyzésére reagált

- Szintén tegnap a vakcináról írt egy posztot, pontosabban arról hogy a sinopharm beoltása után többekben nem alakul ki megfelelő védettség

- Jah a lánchíd előtt maradnak a virágog, mindenki nyugodjon meg. Ezt június 9-én írta ki

- Június 8-án fudan egyetemezés látható

- Szintén június 8, tiborcz adóról pár mondat

- Még mindig júni 8, az egyetemen való tanításáról pár sor, sajnálja az egyetemi dolgozókat hogy a régi szabályokat kell hogy bújják

- Még mindig 8, Budapest szeretettel várja Ferenc pápát

- Kínai vezetésnek akar lebvelet írni meg valami hosszú cikkben fejtegeti hogy Orbán visszavonult. Nem olvastam végig, mert egyértelműen nem a biciklizésről szól, ez már 7-én történt

- Júni 6-án az oktatás helyzetéről tett közzé pár sort

Szintén június 6, fudan egyetemről kínának, tárgyalás a többi jelölttel, nem biciklitéma

- Már 6-án járok, itt a diákváros megvédéséről ír.


Ahj, nem sorolok többet, de igazán segíthetnél, ha te találtál valamit amiről mi nem tudunk. Megtennéd, hogy inkább belinkeled? Ne haragudj de nem emlékszem olyan bejegyzésére, amiben azt állítja hogy csak biciklivel fog járni, most sem találtam olyat, de még pörgetek rajta pár hónapot. De tényleg sokat segítene hogy ha te már megtaláltad, akkor belinkeled, mert napi több bejegyzést áttúrni nem kis feladat :D

2021. jún. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
92%

#7

"Nem hazudok"

De, ezt hívják hazugságnak, amikor nem tudod bizonyítani az állításod.


"nézzétek meg a Facebook oldalát"

Ez nem forrás és nem érv.


"többször dicsekedett vele"

Még az általad linkelt cikkek se tudtak ilyen forrást hozni, csak olyat, ahol mondja, hogy szokott biciklizni, de autóval is jár.


"De gondolom felesleges, nem nézitek meg, egyszerűbb azt mondani, hogy a másik hazudik."

Te állítasz valamit, neked kell bizonyítani.

Ez középiskolás tananyag, ha ezzel nem vagy tisztában, akkor már az érettségi szintjén sem vagy.

2021. jún. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
89%

"Orbán miért nem jár busszal,..."


Félne. Nincs akkora népszerűsége (sőt...egyre inkább nincs), hogy meg merjen kockáztatni egy olyasféle "kalandot"...

2021. jún. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
89%
#7 fideszesként az a valószínűbb, hogy hazudsz. Linkeld a dicsekvős facebook bejegyzést!
2021. jún. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 mindentudó99 ***** válasza:
0%
Karácsony legalább magas és vékony.
2021. jún. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
19%

Legalább elfér bringával a dugóban álló kocsisorok között.

Persze ha látná a könnyektől párás szemüvegétől a rést a pajzson.

2021. jún. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!