Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell Biblia ellenes...

Miért kell Biblia ellenes melegfelvonulásokat csinálni?

Figyelt kérdés
,, Ha valaki férfival hál úgy, ahogyan asszonnyal szoktak hálni, mivel utálatosságot követtek el mindketten, halállal lakoljanak érte, vérük legyen rajtuk,,. Ezt mondja a szép Biblia, akkor minek kell ez?
2021. jún. 3. 20:51
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
74%
19: általában mindenki az érdekei szerint értelmezi
2021. jún. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
32%
23. De néha már gáz ha valaki direkt értelmezi félre. A jobbféle ateisták tisztában vannak azzal, hogy a Bibliát nem lehet szó szerint értelmezni, nem lehet a szövegkörnyezetből kiragadni. Nevetségessé akarnak tenni mindenkit aki mást gondol a világról mint ők...
2021. jún. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
52%
@24 Azért ezeket emeltem ki, mert pont annyira nevetséges azt az egyetlen mondatot kiemelni is, amelyik a kérdésben szerepel. Mást gondolni lehet a világról, viszont az intoleranciát nem toleráljuk és kész.
2021. jún. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
70%
Ugyanannyira vagyunk toleránsak veled, a vallási fanatikussal, mint te velünk. Ha neked szabad, nekünk miért nem? A Biblia mond valamit a kettős mércéről?
2021. jún. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
74%

Lol

A “biblia” ugy van alakitva, ahogy azt anno a nagy uralkodok akartak, koze nincs Istenhez. Mondom ezt ugy, hogy hiszek Istenben.

2021. jún. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
14%

#27

Sorold, mely uralkodók akaratához mely igeversek kapcsolódnak így.

2021. jún. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
26%
26. Akkor egyetértünk. A kérdező nevetséges módon kiragadott valamit a szentírásból amit értelmezni sem tud rendesen. Én kifejtettem a véleményemet miszerint Isten valóban elítéli a homoszexualítást és ezt nem lehet tagadni mert így van. Viszont ettől egy hommuszexuális embert is emberként kezelek attól függetlenül hogy a vallásom szerint és szerintem is a homoszexualítás alább való mint a heteroszexuálítás: "Ne feküdj le férfival, mint ahogy nővel szoktak lefeküdni.a Utálatos dolog az." Ugyanakkor nem gondolom azt sem, hogy egy homoszexualís ember ne lehetne hívő. Ugyanakkor tekintettel kell lennie arra, hogy Isten előtt nem helyénvaló amit tesz. Természetesen tiszteletben tartom az ő álláspontjukat is csupán a véleményemet mondtam el, amit ebben az agyon érzékenyített világban már nem szabad...
2021. jún. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
42%
Ennyire tellik? Ember számba sem veszel a véleményem miatt, nem is akarod felfogni amit leírtam ugye?
2021. jún. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
80%
Én egy példát mondtam, amúgy nem ezt gondolom rólad, hanem szánlak. Te a homoszexuális embereket sértegeted, mert "Isten ezt mondta". Ez olyan érv, hogy ha nekem meg a hangok mondják azt, hogy egy patkány vagy, akkor a te logikád szerint neked ezt tiszteletben kell tartanod.
2021. jún. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
28%
32. Nem az embereket tartom alsóbbrendűnek. Homoszexuálitást tartom alsóbbrendűnek. És sajnálom is őket az miatt, amin keresztül mennek! Nem ugyanaz mintha a "hangok" lepatkányoznának és azt nekem el kellene fogadnom.
2021. jún. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!