Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbikból kivált pártok...

A Jobbikból kivált pártok milyen eredményt érhetnek el a 2022-es választáson?

Figyelt kérdés

Mi Hazánk Mozgalom (Toroczkai László pártja)

Polgári Válasz (Bencsik János pártja)

Volner Párt (Volner János pártja)

Reformerek – Garancia a Szebb Jövőért (Varga-Damm Andrea pártja)



2021. máj. 29. 08:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
52%
Ne = Nem
2021. máj. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 qkker1 ***** válasza:
100%
Talán a Mi Hazánk eléri az 5%-os küszöböt, a többi seholsincs.
2021. máj. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 D-Mano ***** válasza:
100%

A Volner egy a Jobbik maradékánál is visszataszítóbb, köpönyegforgató ember. A pártjával is a Fidesznél kuncsorog, hátha ott több csurran-cseppen neki, mint a Jobbik maradékában. A Volner párt nem jut be a parlamentbe, de magát Volnert lehet, hogy a Fidesz bejuttatja valahogy.


Volneren és Mi Hazánkon kívüli másik 2 alakulatról nem is hallottam. Nekik még talán az 1% is necces, nemhogy a parlamenti küszöb, ha egyáltalán indulnak.


A Mi Hazánk bőven (legalább 7-8%) átlépi a parlamenti küszöböt. Én azt remélem, hogy minél nagyobb mértékben. Ők nemcsak a Jobbik utódait, hanem az egész hazai politikai palettát tekintve a legjobb választás 2022-ben.

2021. máj. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
15%
Én is mihazánkos szimpatizáns voltam, de sajnos egyre inkább látnom kell, hogy Toroczkaiék a fidesz szekerét tolják. Ha be is jutnak ott mindig a fidesszel együtt fognak szavazgatni. Azt meg tudjuk mit jelent!
2021. máj. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

#14.

Akkor sem látom hogy kettő párt között a metszett, oké jobboldali mindkettő(bár a Fideszben vannak kétségeim e-téren)de teljesen ellentétes a nézetük.

Ha be is jutnának nem hiszem hogy pont a Fidesz felé fordulnának elsősorban.

Többen is írtátok hogy egy kamupárt csak és Orbánék bérelték, erre kérnék egy forrást. Nem csak találgatást. Akkor elhiszem, máskülönben csak polgárpukkasztás az egész.

Akkor még ott a kutyapárt is akik meg inkább az ellenzékhez állnak közelebb...

2021. máj. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
76%
Mi Hazánk szerintem kb 4-5%-ot eléri, de a többi szerintem az 1%-ot se fogja.
2021. máj. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!