Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor törlik el a beltéri...

Mikor törlik el a beltéri maszkhasználati kötelezettséget?

Figyelt kérdés

5 millió beoltott van, 3 millió nincs még beoltva, de ők is bármikor felvehetnék. Az ő felelősségük, ha erős tünetekkel járó covidot elkapnak, hiszen mindenkinek adott a lehetőség, hogy regisztráljon, és elmenjen oltatni. Az oltás pedig a fertőzés továbbadásától bár nem véd meg teljesen, az erős tünetekkel járó covidot szinte 100% eséllyel kizárja.

Tehát miért a többség szív az oltásellenes kisebbség miatt?


2021. máj. 27. 11:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
25%
Valószínűleg egy magasabb beoltotti számnál, illetne ha a járvány teljesen eltűnne a régióból.
2021. máj. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
15%
Vigyazni kell a kis 'hulyekre'!?:)
2021. máj. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Az oké, de most, hogy már Pfizer is van, és így se mennek el oltatni/nem regisztrálnak, így már tényleg nem értem ezt. Vagy miért nem mondják azt, hogy akinek van védettségi igazolványa, legalább annak ne kelljen már felvennie?
2021. máj. 27. 11:22
 4/19 anonim ***** válasza:
71%
Azért te fapados mert annak ellenére elkaphatod a covidot🤨
2021. máj. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
#2: De éppen ez az, most már nincs értelme ennek a "vigyázásnak". Az influenzajárvány is hasonló volt az elmúlt években, ott is mindenki maga eldönthette, elmegy-e oltatni vagy nem, és nem volt maszkhiszti. Ki ne találják, hogy mostantól ha bármilyen járvány van, hónapokra fel kell venni a maszkot, úgy, hogy az oltást bárki kérheti, és megkaphatja...
2021. máj. 27. 11:23
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Mikortól? Ha engem kérdezel, szerintem hétfőtől!
2021. máj. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
12%
Először ki kell tiltani az oltatlanokat a p*csába, utána ott már nem kell maszk.
2021. máj. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
#4: Igen, elkaphatom. Ki is írtam a kérdésben. De az, hogy kórházba, lélegeztetőgépre kerüljek, gyakorlatilag kizárt. Akár kínait, akár oroszt, akár nyugati vakcinát kaptam. Tehát ha mindenki úgy gondolkodna, hogy beoltatja magát, akkor bár elkapni elkaphatnánk, de nem halnánk bele.
2021. máj. 27. 11:24
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
8as, akkor saját felelősségre kell mennie az oltásnak önkéntes alapon. Ergó semmi diszkrimináló intézkedésnek nincsen helye, főleg ha már kezd kialakulni a nyájimmunitás.
2021. máj. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
69%
A vedettek is megbetegedhetnek, vagy jobb esetben csak fertozhetnek ... ezert kell zart terben figyelnunk masokra is. Nem olyan nehez am odafigyelni az embertarsainkra ... mondjuk a kozlekedesi moralon latszik, hogy milyenek vagyunk nagy altalanossagban ... szoval nem art ha van egy szabaly, mert kulonben leszarnank a masikat. Ilyenek vagyunk sajnos :)
2021. máj. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!