Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lenne a következménye...

Mi lenne a következménye annak, hogy Orbán Viktor bejelentené Magyarország kilépését az EU-ból?

Figyelt kérdés
a legfrissebb kutatások szerint Magyarországon a legmagasabb az EU támogatottsága, megítélése. Elképzelhető lenne szerinted egy 2006-hoz hasonló utcai összecsapás vagy forradalom?

2021. máj. 23. 09:57
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
27%
Én személy szerint egyáltalán nem bánnám, ha kilépnénk ebből a szörnyű, liberális EU-ból, ahol nem a nemzetek önállóságát támogatják, hanem valami katyvaszt, egy olyan Egyesült Európát, mint ami Amerikában van. Köszönöm, én nem kérek belőle, és egyik jobboldali sem kér belőle!! És nem óhajtok illegális bevándorlókat látni az országban. De OV nem olyan hülye, hogy kilépjen, ő nagyon jól tudja, mit csinál. Én 100%-ban megbízom benne.
2021. máj. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
49%

"Köszönöm, én nem kérek belőle, és egyik jobboldali sem kér belőle!!"


Elkötelezett haladóként mindig borzongással tölt el a jobboldal szó mint olyan...a fasizmust, a nácizmust, a nyilasokat, a sovinizmust, a nacionalizmust juttatja eszembe. Aztán az ellenforradalmat, amely a haladás ellensége, a kulákokat akik vidéken csinálták azt amit városon a burzsoázia, aztán az egyház a klerikális reakció, egyszóval a jobboldal mint olyan...mindig negatív értelmű. Eladták az uralkodó osztályok az országot Hitlernek, hadszíntérré tették, stb...stb...stb. A jobboldal mindig népellenes. Sajnos ma is sok a náci, a nyilas (leszűrhető itt is) de tenni kell érte, hogy a náci fenevad még egyszer nehogy lángba borítsa a világot.


A kérdésre térve, bár azt hiszem válaszoltam már korábban (csak néha beleolvasok egy-egy válaszba és a fenti fejbe vágott mint náci hozzászólás)...sok minden megváltozna de, hogy hogyan s milyen mértékben és módon ahhoz előbb ki kell lépni!

2021. máj. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
63%

21: minden nemzet megőrizheti a nemzeti identitását az EU-ban!

Orbán az, aki sem a hazájában, sem az Unióban nem képes konszenzusra, hanem mindenkivel harcolni akarva megosztja az embereket. Orbán egy fekély az ország, és Európa testén!

Az Európai Egyesült Államok nem ideológiai, hanem gazdasági szövetség!

Aki nem képes egy nagy és erős egységhez csatlakozni, az elvész és elhal!

Magyarország iparát és mezőgazdaságát büntetlenül szétlopták, úgyhogy aki a kilépésről beszél, az elárulja az ország jövőjét!

2021. máj. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!