Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Dr. Orbán Viktor Mihály és...

Dr. Orbán Viktor Mihály és Gyurcsány Ferenc Tivadar a két legnagyobb formátumú politikus itthon?

Figyelt kérdés

2021. máj. 21. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
2 hülye bolsevik
2021. máj. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%

Szeretnék magukról azt hinni.


Viszont aki szándékosan megosztja az országa lakosságát és az emberben meglévő legalantasabb ösztönöket még erősíti is sunyi bolsi propagandával, az sokkal inkább egy szemétláda.

2021. máj. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Nézzük a tényeket:


A Fidesz az elmúlt választások során rendre 50% körüli eredményeket ért el, eléggé egy arcos párt, jelenleg Viktor a vezér.


Az ellenzéken belül Feri bármennyire is elböszméskedte de elég szépen visszajött és most az ő pártja a legkomolyabb és legnagyobb támogatottsággal bíró párt az ellenzéki térfélen. Szóval értem én, hogy Jobbikos, Momentumos, LMP-s emberkéknek ezt ciki elismerni de tényleg Feri a legnagyobb ellenzéki politikus.

2021. máj. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%
Csak az egyik.
2021. máj. 22. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos igen. Én ezért a Mi Hazánkra fogok szavazni 2022-ben.
2021. máj. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Most már a jobbik megelőzte a dkt.
2021. máj. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 De ez nem azt jelenti, hogy ők lettek az irányító erő. Jakab Péter egyszemélyes pártja mára médiapárttá vált. A DK 2018 óta óriási látókörű online és offline szervezetet épített ki. Ebből is az következik, hogy Gyurcsányék irányítanak mindent. Amíg a Gyurcsány család a politikában marad, addig Orbán is hatalomban lesz. Ez sajnos tény. Ha az Összefogás támogatói (vagy fideszes trollok) megszavazzák Dobrevet, akkor nem is minden előválasztási résztvevő szavazna az Egyesült Ellenzéki Listára. Alkalmas ellenzék nélkül nincs kormányváltás, vagy ha van, akkor értelmetlen. Ezért én a Mi Hazánkra szavazok. Lehet lepontozni, de ez az egyetlen bejutásra esélyes párt, ahol nincsenek olyan bemocskolt nevek, mint Orbán, Kubatov, Kósa, Gyurcsány vagy Czeglédy.
2021. máj. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!