Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek baj, hogyha ez...

Szerintetek baj, hogyha ez alapján szavazok majd Márki-Zay Péterre, Karácsony Gergely helyett?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2021. máj. 20. 20:20
A kérdező szavazást indított:
Igen, mert nem hiteles az oldal
Nem baj, érdemes figyelembe venni ezt az oldalt
Most, hogy ezt láttam biztos nem Karácsonyra szavazok, de nem is Márki-Zayra
Most, hogy ezt láttam én bizony Karácsonyra szavazok
Most, hogy ezt láttam már én is Márki-Zayra szavazok
23 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Nekem nem baj. Engem nem érdekel, hogy TE kire szavazol.
2021. máj. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
75%
Érdekes, Karácsony gyakorlatilag már a megválasztása utáni napokban bevallotta, hogy a 14 éven aluliak ingyenes BKV utazását nem tudja biztosítani, az oldalon még sincs bejelölve, hogy meghiúsult a terv...
2021. máj. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
#2. Elvileg a ciklus végéig semmit nem állítanak be meghiúsultnak...
2021. máj. 20. 20:29
 4/15 anonim ***** válasza:
32%
Szíved joga eldönteni kire szavazol, ez magánügy. Biztos megvannak az érveid. Én 10-14-18-ban a Jobbikra szavaztam jövőre valószínűleg a Fideszre fogok ha csak nem változik valami.
2021. máj. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
11%
Persze, hogy baj ... a csajozassal kellene foglalkoznod, nem a politikaval ... irany a strand!
2021. máj. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
52%

Engem ezek nem érdekelnek, senki se várta - némi józan realitással -, hogy ebben az ellenszélben majd haladni lehet. Egy percig se vártuk ezt, nem csodatevésére szavaztunk, hanem egy világnézet mellett.


Igen, hidd el, nekem is van dilemmám: van, aki közelebb áll az értékrendemhez, és van, akivel nagyobb esélyét látom egy kormányváltásnak. De ebben a döntésemben semmit nem fog befolyásolni az, hogy a média mi szépeket ugat, ferdít egyikről-másikról össze.

2021. máj. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem nem baj. Az egész bagázsból amúgy is Márky-Zay Péter tűnik még a legnormálisabb figurának. Én anno jobbikos voltam, de amióta ez a Jakab lett, kössz nem, inkább szavazok a Fideszre.
2021. máj. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%

szerintem inkább nézz meg egy önkormányzati napot mert márky zay fel szokta tölteni.

olyanokat koppint a fideszesek orrára, hogy szinte csókolommal köszönnek neki már a felszólalásuk előtt.

karácsony meg egyezkedne megbeszélne ezekkel a férgekkel, amivel legalizálná őket, akik a magyarság ellenségei.

a mostani jelöltek közül eddig egyedül márky bizonyította, hogy a helyére tudja tenni a fideszeseket tettekben is.

2021. máj. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
53%
4-es: Én meg 10-14-18-ban a Fideszre szavaztam jövőre a Jobbikra fogok - ha csak nem változik valami.
2021. máj. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
55%
Én eddig mindig a Fideszre szavaztam, de ezek után már szégyellem. Az ellenzéki összefogásra szavazok, bárki legyen majd a nyertes az elövlálasztáson.
2021. máj. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!