Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz után Bokros 2.0 az...

Fidesz után Bokros 2.0 az esélyesebb vagy Medgyessy 2.0 ?

Figyelt kérdés

2021. máj. 17. 11:38
1 2
 11/18 árokpart ***** válasza:
A gazdasági irányvonalra gondolsz? Tartok tőle, hogy Bokros 2 lesz. Mikor a light-osabb Medgyessy került kormányra akkor 50 azázalék alatt volt az államadósság, jóval 3 százalék alatt a hiány és EU-s pénzek, EU-s tagság nélkül volt közel 5 százalékos növekedésünk. Ez 2002 tavaszán volt na ehhez most nagyon messze állunk és még nőni is fognak a kiadások, mert még majd csak most jön a kampány.
2021. máj. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

"#2 közalkalmazotti bértábla! Már mondtam neked párszor."


Versenyszférában a dupláját keresnéd csak ott dógozni kéne.

2021. máj. 17. 13:11
 13/18 anonim ***** válasza:

#12, köszönöm a jó tanácsot, versenyszférában dolgozom és ennek az összegnek csak a kétszereséért nem lennék hajlandó bejárni...

A válasz annak szólt, hogy a #2-es hozzászóló szerint a budapesti bérek nettó 250 000-nél kezdődnek. És ha megnézed a közalkalmazotti bértáblát, láthatod, hogy ez nettó hazugság. Vagy Budapesten nem dolgoznak közalkalmazottak, de ez meg blődség.

2021. máj. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
13 Az átlagnak onnan kezdődik, te csak kiemeltél egy csoportot.
2021. máj. 17. 21:37
 15/18 anonim ***** válasza:
#14 kérlek, definiáld, te mit értesz az "átlag" szó alatt. Különös tekintettel arra, hogy a definíciód szerint miért elhanyagolható benne egy csoport, amit "csak kiemeltem". Némi plusz infó, kik is tartoznak ebbe a csoportba: tanárok, tanítók, óvoda pedagógusok, bölcsődei gondozók, dadák. Ápolók, kórházi kisegítők és szinte az összes önkormányzati dolgozó.
2021. máj. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
15. Ha nem vagy tisztában az átlag fogalmával ott akkor már elég nagy bajok vannak. Játszod itt az ovodás hülyegyereket de nem akarod kinyitni a szemed, elvagy itt a közalkalmazotti bértáblával.
2021. máj. 17. 21:56
 17/18 anonim ***** válasza:
#16 én, köszönöm, tisztában vagyok az "átlag" fogalmával. Te viszont, a hozzászólásod szóhasználatából kiindulva, nem vagy. Ezért kértelek, hogy definiáld, te mit értesz alatta, hogy érdemi vitát lehessen folytatni. Ugyanis a közös alapok nagyon fontosak egy eszmecsere során.
2021. máj. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Te pedig az egészet egyfolytában leszűkíted a közalkalmazottakra és ezért nem lehet normális eszmecserét folytatni veled.
2021. máj. 17. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!