Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért félnek az emberek a...

Miért félnek az emberek a kínai vakcinától? Mivel lenne biztonságosabb a többi ha az összeset 1 év alatt fejlesztették ki? Ez annyira szánalmas már.

Figyelt kérdés

2021. máj. 1. 16:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
43%
Az emberek nem az eszükről híresek.
2021. máj. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%

A kínai termékek nem a minőségükről híresek...

Nem véletlenül...

2021. máj. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
60%
Ehhez kepes 2-es, valoszinu a markas Nike cipodet is Kinaban gyartottak :)
2021. máj. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
62%

Mivel jelenleg nyugat a fejlettebb régió és a liberáció oda helyeződött át így jobban bíznak a nyugati vakcinákba.


Egyébként meg mindenkinek meg van a joga eldönteni, hogy miben bízik. Leszállhatnátok már erről a szokásról, hogy lenézitek és kibeszélitek azokat akiknek más az álláspontjuk.


Én sem fogok holmi keleti Toyotát vásárolni amikor vehetek helyette sokkal megbízhatóbb nyugati Opelt.

Mégis mindkettő ugyanazt tudja, elvisz A-ból B-be. Csak éppen nem mindegy, hogy hányszor teszi ezt meg.

2021. máj. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
58%
Mert vagy nem tudsz vele külföldre utazni. Vagy ugyanúgy vinned kell mellé a 2 napos teszt eredményedet, mint egy oltatlannak. És az is egy nyomos érv, hogy sokan gondolják úgy, hogy nem asszisztálnak olyan dolog legalitásához ami köztörvényes bűnözésből származik.
2021. máj. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem mostmár nem félnek a kínai vakcinátôl. Attól félnek, hogy a kínai vakcina nem hatékony.


Amíg féltek az azért volt, mert nem tartották be a szabályokat és ezért nem tudták, hogy tesztelték-e elég emberen, mikor itthon elkeztek vele oltani. A nyugatiak erre jobban odafigyeltek.

2021. máj. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
47%
Parfumbol jo a francia, kinaibol meg a vakcina :)
2021. máj. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
21%

A léghajót és a Boeinget is 1 év alatt fejlesztették ki.

Kérdésed alapján Te 1 léghajóval repülnél Amerikába :DDD

2021. máj. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%

Az összes vakcina közül egyedül a kínai kutatási eredményeit nem tették hozzáférhetővé, leellenőrizhetővé mind a mai napig. Ez bevett gyakorlat a tudományban, a független ellenőrzés alapja.


Azért gyanakodnak rá az emberek, mert gyakorlatilag a kínai államnak kell hinnünk becsszóra.

2021. máj. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
30%

Politika. Keleti és nyugati vakcinák.


A kínai vakcina első generációs, ami már több mint 100 éve bevált technolgián alapul.

Ráadásul a kinai a teljes előlt vírust tartalmazza, nem csak a tüskefehérjét ami valószínűleg az újabb mutációk ellen is védettséget ad.


A nyugati másod-, harmad generációs vakcinákról (adeno vírusos, mRNS) sokkal kevesebb a tapasztalat, de az "nyugati".


Én ruszki kaptam, ami másod generációs, de simán elfogadtam volna a kínait.

2021. máj. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!