Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Másnak is hiányozni fognak a...

Másnak is hiányozni fognak a korlátozó intézkedések, mint a kijárási tilalom és az emiatt éjszakai csend és nyugalom?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék nem a járvány hiányzik, de jó volt ez az elmúlt év kicsit lehiggadtak az emberek, igaz, hogy ment a politikai csatározás emiatt , de nem kellet bulikba járni, nem kellet éjszaka azt hallgatni, hogy az utcákon örjöngenek, kiabálnak részegen a hazatartó vagy utcán italozók, nem szürődött be a zaj a hangos kocsmákból , zenei fesztiválokból stb..


Kicsit lenyugodott az élet és az emberek is.


Másnak is hiányozni fog ez? Úgy néz ki 1 hét és kinyitnak már bulihelyek is, a kijárási korlátozás is tolódik kifele, nyáron megy majd már megint a bömbölde meg a hangoskodás


2021. ápr. 24. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó volt a nyugalom. Az maradhatna.
2021. ápr. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Rohadtul nem. Ma mentem is teraszozni, 2 hét múlvára kocsmatúrát szervezünk a srácokkal.
2021. ápr. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, bármilyen eldugott kirándulóhelyre mentem, tele volt emberrel. Ahova lehetett menni, mindenhol fel voltak torlódva az emberek, bolt, piac, park, erdő, stb. Most a nyitásnál engem sem a mozi, sem a színház, semmi sem érdekel, ahova igazolvánnyal lehet menni, pedig be vagyok oltva. Nekem nem volt nyugis az élet eddig sem, ha lenne kertem, szerintem egy évig ki sem tenném a lábam otthonról, annyira nem szeretnék embereket látni. Talán egy jó dolog lesz a nyitásban, hogy eloszlik több helyre a tömeg, de az oltási igazolványt mélyen elítélem.
2021. ápr. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Úgy néz ki neked, hogy 1 hét és nyitnak? Nekem meg úgy néz ki, hogy Orbán mondta, hogy csak az oltottaknak (védetteknek) nyitnak ki és ha ez így lesz, közel se lesz akkora zaj + sokan becsődöltek.
2021. ápr. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, az emberekből már érződik a feszültség jó hogy vége ennek. De van egy olyan selytésem hogy ősszel újra elkezdik
2021. ápr. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ma 21:22 vagyok. Szóval a kérdés olyan, mintha totális nyitás lenne már. Ráadásul ha az lenne se biztosan lenne tartós.
2021. ápr. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem. Más nem hülye.
2021. ápr. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nyugodt környéken bérlek lakást, eddig se volt zaj éjszaka. Igaz, nem megy át a számon a 4-6-os és egy óra az út melóba, de valamit valamiért.

Egyébként várom a kijárási tilalom eltörlését, napközben már nem lehet jókat futni a meleg miatt, éjjel tilos, hajnalban meg keljen fel, akinek hat anyja van.

2021. máj. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!