Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan töltsem ki a kopogtatóc...

Hogyan töltsem ki a kopogtatócédulát?

Figyelt kérdés
Legutóbb úgy adtam le, hogy a saját adataimat kitöltöttem, gondoltam, majd ők kitöltik, ki a jelölt meg stb. De attól félek, hogy így érvénytelenítik, mondván két külön tollal és írással van kitöltve. Vagy mégse?
2010. aug. 22. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

Te ne töltsél ki semmit.

A kopogtatócédulát azért töltjük ki, mert mi mondjuk meg, hogy kinek szavazunk bizalmat. A te eddigi ajánlásod -remélem- érvénytelen volt. Ha van véleményed, akkor vállald!

2010. aug. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem is ismered azt, akinek adod? Azt sem tudod, hogy hívják? Azt azért nagyjából tudod, hogy mi az amit tenne érted vagy ellened? Vagy neked aztán mindegy?


Még szép, hogy én töltök ki minden sort...

2010. aug. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy nem vállalom, csak arról, hogy annál a pártnál, ahol leadom, ott jobban tudják, ki a jelölt a körzetemben. Mert pl. most se találok semmi információt arról, hogy a körzetemben ki az adott pártnak a jelöltje. Mellesleg mikor valóban kopogtatnak érte, akkor is csak odaadják.
2010. aug. 22. 12:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Kályhába vele!
2010. aug. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
Dugd fel!!!
2010. aug. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!