Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek rossz DK-s vagyok,...

Szerintetek rossz DK-s vagyok, ha Gyurcsány Ferenc tanácsának ellenére a kínai vakcinával oltatom be magam? Vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés

Bár biztos vagyok benne, hogy Gyurcsány Ferenc csak jót akar nekünk, mégis félek az mRNS alapú vakcináktól. Azért mert már orvos szájából is hallottam azt, hogy aki mRNS alapú vakcinával oltatta be magát, annak kb. 5 év van hátra az életéből, borzalmas haláltusája lesz ráktól majd. (Nem vicc, ezt végzett szakorvostól hallottam)

És ez nem hagy nyugodni, emiatt választanám inkább a kínait, még ha valóban hatástalan vacak amit nem ismer el az EU. Max egy darabig nem megyek EU-s országba.

Szerintetek ettől hitetlen, eretnek, rossz DK-s vagyok?



2021. ápr. 21. 22:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szörnyű ember vagy🤣
2021. ápr. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Üzenem annak a szakorvosnak (aki remélhetőleg csak a fejedben él), hogy égesse el a diplomáját.
2021. ápr. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Te szerintem nem vagy DK-s. Pont a messenger RNS alapú vakcinák a legkevésbé kockázatosak, azokat adják be a különféle krónikus nyavalyákkal élőknek, és ezekkel a vakcinákkal sosem volt baja a DK-nak és a többi ellenzéki pártnak.
2021. ápr. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

DK-s vagyok. Csak szimplán félek attól amit ez az orvos mondott.

És van is benne logika, ez egy teljesen újfajta technológia, nem tudni valójában milyen hatása lesz az emberi DNS-re. 5 év múlva, utólag meg majd könnyű lesz okosnak lenni, de egyelőre még nehéz.

De mi van ha mégis igaza lesz? Utólag, rákban haldokolva már hiába üzensz neki bármit is, mert már haldokolni fogsz.

2021. ápr. 21. 22:46
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
A Szputnyikról hallottál valami rosszat?
2021. ápr. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
21%
"Szerintetek ettől hitetlen, eretnek, rossz DK-s vagyok?" Dehogyis! Te semmilyen DK-s nem vagy. Te egy egyszerü fideszes vagy aki nagyon ravasznak képzeli magát.
2021. ápr. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!