Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szíjjártó szerint bevált a...

Szíjjártó szerint bevált a hazai vírusstratégia..?

Figyelt kérdés
Miközben többen fertőződtek meg nálunk és 2,5x annyi a halott mint a hasonló lélekszámú Ausztriában.Most akkor ki hazudik,Szíjjártó vagy a számok?
2021. ápr. 12. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Azt a mondatot ami úgy kezdődik,hogy Szijjártó eleve el sem olvasom.Úgyhogy nem tudom mi a kérdés.
2021. ápr. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Az Ellenzéki összefogás megmentett volna mindenkit,sőt...
2021. ápr. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Szíjgyártó szerint bevált.

10 millió magyar szerint meg nem :D:D

Na ki a többség? :D:D

2021. ápr. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%

Mi szorgalmasabban vagyunk, mint az orsztrákok, ha valakit covid áldozatnak kell minősíteni, maradjunk annyiban.


Amugy nem, nem vált be. Az egesz korlatozosdi Europa szerte szart nem ért. Kivancsi lettem volna mi van, ha nincs semmi korlatozas. Talán ugyanennyi áldozat, csak tudnánk a korlátozasok hiányara fogni.

2021. ápr. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
ha kipusztulna a fél ország, szíj-ártó akkor is azt mondaná, hogy a kormány mennyire jól kezeli a szitut.
2021. ápr. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Fsms ***** válasza:
Milliárdokkal a számlámon biztosan bevált stratégiáról beszélnek. Főleg, hogy tudom, hogy minden új beszerzésénél csurran cseppen.
2021. ápr. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!