Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most halt meg egy 14 éves...

Most halt meg egy 14 éves tini csaj a covid-ban. Biztos, hogy megéri a foci miatt kinyitni az iskolákat?

Figyelt kérdés
Orbánnak nem számít semmi, még az ember (ráadásul fiatal) életek sem, csak a focija legyen meg?

2021. ápr. 9. 12:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
37%

ez a foci vs élet már novemberben egyértelmű volt.

focista fizukra 150 milliárd.

eü re 50 milliárd, mindezt a 2. hullám csúcsán.

ezért nem is értem itt a csodálkozást.

a foci előrébb való.

ezt eddig is tudtuk, és ezután is így lesz.

2021. ápr. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én 18 vagyok, könnyen átvészeltem a covidot, de ez az "agyköd" nevű izé eltörölte a memóriám. Nem tudom, hogy fogok leérettségizni 1 hónap múlva, pedig eddig 4,6-os átlagom volt.
2021. ápr. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Forrás?

A közelmúltban csak egy magyar fiatalt találtam:

26 éves Down-szindróma, elhízás, pajzsmirigy betegség.

Illetve egy 8 hónaposat.

2021. ápr. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
A 8 hónaposnál bemondták, hogy Meningococcus volt a halál oka, nem a Covid, csak mivel mi mindenkit Covid halottnak tekintünk, akiben valaha is vírus jelen volt, így be kell őt oda írni, de Cecília is kijelentette, hogy nem a vírus vitte el. De mindenhogyan sajnálatos. :(
2021. ápr. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy volt ilyen. De az tényleg nem tűnik fel, hogy ez is a rettegéspropaganda része? Milyen érdekes, hogy a több százezer "elkaptam, majd tünetek nélkül átvonult rajtam pár nap-hét alatt" jellegű "megbetegedéseket" nem kapják fel így... Mint ahogy persze a "nem kaptam el, tünetek nélkül kellett hetekig otthon lennem fizetés és állami kárpótlás nélkül" jellegűeket sem, de ebbe belemenni sincs értelme.
2021. ápr. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Pánikkeltés. Eddig is haltak meg fiatalok, mindenféle dologban, például influenzától is, csak nem verték ekkora dobra. Sőt, ha megnézed pont azok halnak bele a covidba, akik túlrettegik, túlfertőtlenítek, túlóvatoskodják.
2021. ápr. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!