Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 20 évesek számára is kötelezőv...

20 évesek számára is kötelezővé teheti Orbán Viktor a koronavírus oltást?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 4. 10:48
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
42%
Mindenki számára kötelező lesz. Nem úgy, hogy ezt explicit törvénybe foglalják, hanem az utcára sem fogják kiengedni azt, aki nincs beoltva.
2021. ápr. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
89%

"Tehát 2023 tól kötelezhetnek"

Nem ezt írtam. Akkor fejeződnek be a klinika kísérletek. Azok eredményétől függően engedélyezhetik (normál engedellyel) a szóban forgó vakcinát (vakcinakat) mindenki számára vagy csak bizonyos csoportok szamara, változtathatnak rajta, uj kísérletet indíthatnak stb. Kísérleti szer nem tehető kötelezővé, de meg ha meg is kapja akarmelyik vakcina a normal engedelyt, az nem jelenti azt, hogy kotelezove teszik,főleg nem mindenki számára, annak ugyanis szamos más feltétele is van, pl. minden kétséget kizáróan bizonyítani kell, hogy a vakcinálas az egyén számára feltétlen szükséges és a várható előnyök meghaladják az esetleges kockázatokat, ami pl a fiatalok szempontjából nem biztos, hogy fennáll majd. Egyelőre felesleges ezen aggódnod, akármit mond Orbán, az csak a parasztvakitas es a nyomásgyakorlás része. Te dönthetsz.

2021. ápr. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
46%
Bármit megtehet de nincs szükség rá mert a birka magyar az önként és dalolva beoltatja magát
2021. ápr. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
65%
20 évesen nem emlékezhetsz rá, és nem is voltál érintett, de amikor 10 éve Matolcsy Gyuribá és Selmeczi Gabi néni államhatalmai zsarolással azt hazudták főnökük (O.V.) utasítására, hogy aki magánnyugdíjpénztárban marad, az elveszíti a nyugdíja állami részét. Szóval kérjenek csak tanácsot Viktortól, Matolcsy Gyuribától és Selmeczi Kiflicsücsök Gabi nénitől, és mindjárt kialakítanak egy éjjel leple alatt olyan feltételeket, hogy ne érje meg kihagyni az oltást.
2021. ápr. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
21%
Bárkinek kötelezővé teheti. Teljhatalma van.
2021. ápr. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%

#4!


Nézd meg, hogy most melyik korosztály a legérintettebb!

Akik tavaly körberöhögték a vírust, most a kórházakban vannak.

Ha lett volna egy éve vakcina és mindenkit beoltanak, akkor nem alakultak volna ki a mostani mutánsok.

Előbb-utóbb a 20 évesekhez is becsönget a korona-kaszás.

2021. ápr. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
89%

16


Dehogy vannak kórházban.Csak az elcsépelt fantaziadban.Persze először csak az időseket kaszabolha ez a "vírus" most meg már a fiatalokat is? Ráadásul hiszel a mutánsok létezésében?Meg mindig nem esett le hogy mire megy ki a játék te totálisan atprogramozott biorobot?

2021. ápr. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
71%

#16 Itt valahogy nem látom a húszévesek tömkelegét. Elmondanád, hova kell kattintanom, hogy ők is megjelenjenek a listában?

[link]

2021. ápr. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

#18 én vegignéztem. És 60 alatti elvétve akad 40 alattit meg szinte úgy kell keresni mint tűt a szénakazalban.


És nem a 16-os vagyok de azért ezt le kellett írni. Engem ez megerősített.

2021. ápr. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%

Szövegértésből megbukatatok. Duplán.

1. Nem azt mondtam, hogy most a 20 évesek vannak kórházban. ("Előbb-utóbb a 20 évesekhez is..."). Direkt nem írtam le, hogy pontosan melyik most legérintettebb korosztály, hogy nézzetek utána, mert ti senkinek sem hisztek, csak az összesküvés elméleteknek. De bíztam abban, hogy ha magatok néztek utána, akkor nem azzal lesztek elfoglalva, hogy vele próbáltok vitatkozni.

De nem voltatok képesek utána nézni. Ne a halálozást nézd, hanem azt, hogy melyik korosztály betegszik meg. A nyugdíjasok jelentős része már be van oltva, legalább az első adaggal. Már ezért sem ők a legérintettebbek.


2. Kótházban sem hal meg mindenki. Sőt, eddig mindegyik körházba került ismerősöm túlélte. De többen kórházba lerültek. Valaki hetekig bent volt, lélegeztetőgépen. Nem 20 éves, de nem is 60.


3. Egy baleset miatt hónapokon át jártam minden nap kórházba. Láttam, hogy folyamatosan alakítják át, képezik át őket. Láttam védőruhás mentősöket, ahogy hozzák be a covid-betegeket. Terjesztheted a hülye és alaptalan összeesküvés elméletedet, de a tények és a saját tapasztaltaim mást mutatnak. A házirovosom is meghalt covid-ban, még az 1. hullám végén.

2021. ápr. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!