Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit is ért pontosan Lázár...

Mit is ért pontosan Lázár János Úr az alatt, hogy "a nyugati vakcinák hiánya miatt pedig 20 ezer magyar vesztette életét."?

Figyelt kérdés
Akkor hogyan lehet, hogy amíg a 10milliós Magyarországon 20ezer fölötti a covid miatti elhunytak száma, addig az ugyanekkora lakosságú Ausztriában 9,3ezer; Svédországban 13,4ezer; Görögországban 8ezer, Portugáliában 16,8ezer? Ezek az országok netalántán mind orosz és kínai vakcinákkal oltanak? Nem értem, magyarázza el valaki kérem részletesen.

2021. márc. 30. 20:46
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
79%
A becstelenség az becstelenség...nem kell mindenáron mosdatni a bűnöző kormányunkat.
2021. márc. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Csak a szokásos adok-kapok megy.
2021. márc. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
68%
31. Nincs miért mosdatnom a "bűnöző kormányunkat": [link]
2021. márc. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
52%

"Pharma közvetítő cégen keresztül, ami adagonként minimum 16 dollárral lett így drágább, mint ahol nem volt közvetítő."


csak kár, hogy a kettő nem egy időben történt


a baloldal habzószájjal üvöltött, hogy igenis várjuk meg a nyugati vakcinákat

hát arra várhattunk volna így utólag

2021. márc. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
48%

"na gyerünk add elő a világtalan ballib dumát, hogy a sógorod lement volna a transporterrel kínába és 5 ezerér elhozta volna"


Várjál segítek, ha nem követnéd a híreket.


"A szállítást a külügyminisztérium által vásárolt Airbus 330-as végzi"


Igen, valóban hiszti, hogy egyes magyar politikusok a világjárványt is a saját haverjaik teszik még gazdagabbá, miközben a kormánypárti újságírok bőszen idézik fel, hogy 2009-ben milyen és hogyan kapott hitelt Bige László.


Szerintem szánalomra méltó, hogy még ilyenkor az az első, hogy magyarázzuk meg a lopást, mert most nem Gyurcsány lopott, így szemet kell hunyni fölötte, így mondjuk megértem, hogy miért is van ott még mindig Gyurcsány a magyar politikában. Az a lényeg, hogy a nekem szimpatikus lopjon.

2021. márc. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
41%

mondom méééghogy repülőgéppel

amikor az apósom transportere ugyanolyan jóóóó


de akkor ugye nem MÉSZÁRÓÓÓS LŐŐŐRINC gazdagóóódik!!

2021. márc. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!