Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most kiderül végre mindenki...

Most kiderül végre mindenki számára, kik is Fideszesek?

Figyelt kérdés

Most ezzel a koronavírus járvánnyal már nyílt lapok lesznek? Kiderül, ki kire szavaz? Kire szimpatizál.


A Fidesz szavazóbázisa 2,5 millió ember. A Fidesz mindenhol reklámozza a vakcinaregisztrációt. Az ellenzék oltásellenes. 2,7 millióan regisztáltak oltásra.


Egzakt következtetések vonhatók le a számokból! Egyébként még olyanok is Fideszesek, akik szapulják őket, mint a rossz fát. Csak nézek kik regisztráltak rá 😦



2021. márc. 28. 21:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%

Azért ez nem ilyen fekete-fehér, hogy a Fideszes oltakozik, ellenzéki meg nem.

Nagymuterom vér DK-s, mégis beoltatta magát, és kínait kapott. Nagynéném dettó ellenzéki, ő is be van már oltva.

2021. márc. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
Ez egy hatalmas baromság. Az ellenzék nem oltásellenes.
2021. márc. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
Ez valami nagyon hülye vicc, ugye? Vagy gondolod a regisztráltak mind-mind azért kérnek oltást, mert elvhű Fideszesek?
2021. márc. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
74%

Az oltásra nem "fideszesek" meg "ellenzékiek" regisztrálnak....a többi országban sem.

Itt magyarok regisztrálnak, csak annyira hiteltelen és hazug a kormány, hogy az emberek bizalmatlanok.

2021. márc. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem sok embernél nem játszik a politika. Valaki vagy akar oltást, vagy nem. Az életét senki nem bízza a politikusokra vagy a médiára. (bár ismét mondom, hogy nincs primitív ember a környezetemben, ezért nem tudom hogyan gondolkodnak sajnos vagy szerencsére).
2021. márc. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem mind Táncsics radikális balpárt szavazó.
2021. márc. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
73%
Az ellenzék nem oltásellenes, ez a fideszpropaganda hazugsága, ne hagyd, hogy ennyire mossák az agyadat.
2021. márc. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
91%
Szintén nagyanyám, erősen Gyurcsányista, első nap regisztrált, 2 hete kapott szputnyikot.
2021. márc. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
68%

Kérdező, az apám világ életében masszívan mszp-s majd utána összefogáspárti volt. Ahogy a családom azon ágának nagy része, amiből én lógtam ki mindig, a fideszes.

Az apám is regisztrált a védőoltásra. Akkor ezt most hogy illeszted az elméletedbe?

2021. márc. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
17%
Ez nem elég még most sem a változáshoz,, olyan ez, hogy ez nekünk így is jó, mint a sör, vagy a zsák krumpli.
2021. márc. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!