Megkaptad már az oltást?
Figyelt kérdés
nem tudom mivel járok jobban a COVID-al vagy a vakcinával; kis közvélemény-kutatás :D2021. márc. 25. 19:56
31/47 anonim válasza:
Mire alapozod, hogy semmivel sem halnak meg többen??? És a sok beteg a kórházban? És a lélegeztetőgépen levő sok 40-50-es???
Melyik influenzaszezonban láttál ilyet? (Mielőtt azt írod, hogy mindez hazugság, közlöm, hogy saját tapasztalatom van róla, nem a híradásokból tájékozódom!)
32/47 anonim válasza:
#31 Le vagy maradva, mostanában már azzal kell riogatnotok, hogy gyerekek vannak lélegeztetőgépen.
33/47 anonim válasza:
Szóval, semmire sem tudod alapozni, csak beszélsz itt a levegőbe. Miközben én megírom, hogy saját magam tapasztalom, mi a helyzet. (És nem tudok lélegeztetőgépen levő gyerekről.)
34/47 anonim válasza:
2017 influenzaszezon. Biztos azért nem hallottál róla, mert nem volt ekkora hype körülötte, mint a covid körül.
35/47 anonim válasza:
#33 Akkor legalább egyeztessetek más bérrettegőkkel, hogy ugyanazt írjátok, és akkor egy fokkal hihetőbb lesz.
36/47 anonim válasza:
34#: Lehet, hogy te valami másik dimenzióban éltél, de itt 2017-ben közel sem volt olyan a helyzet, mint most.
Szóval? Mitől van ez a sok súlyos beteg, ha a vírus nem is olyan veszélyes?
38/47 anonim válasza:
Az elmúlt évek statisztikákra. Arra alapozom. Meg hát ugye nem is volt ennyi lélegeztető gépünk. Most ki kell használni. Boldog boldogtalant rákotnek. Abszolút helytelen eljárással kezelik a covidos betegeket.
39/47 anonim válasza:
38#: ezt komolyan mondod? Ekkora arcod van? Képes vagy felülbírálni az intenzíven dolgozó szakorvosokat???? Az örök élet titkát esetleg nem ismered?
40/47 anonim válasza:
38-as, ezt hol láttad? Több ismerősöm is megfordult covid osztályon, szerencsére többen kijöttek élve, és nem tették őket erőszakkal lélegeztetőgépre. Inkább hálásak, hogy segítettek nekik.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!