Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Oltás ellenesek, nem lesz...

Oltás ellenesek, nem lesz ciki, hogy ti akár májusban is a lakásban kell 25 fokban lenni este, míg a beoltottak kint vannak, mehetnek vendéglátó helyekre, mindent csinálhatnak?

Figyelt kérdés
2021. márc. 16. 11:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom kérdező, tudsz-e arról, hogy a regisztráltak húsvétig megvalósuló oltása helyett, kormányinfón már az hangzott el, hogy remélik, hogy húsvétig végeznek a regisztrált idősek oltásával, és a többiek remény szerint júniusig, júliusig sorra kerülnek?

Nem kell oltásellenesnek lenni ahhoz, hogy valaki májusban még bőven ne kerüljön sorra. Akkor is lehet, ha az eleső napon regisztrált. És egyelőre megy a vetélkedő, hogy a regisztráltak helyett soron kívül a közlekedési dolgozókat, vízügyi dolgozókat, pedagógusokat oltsák.

Én a lehetőség első napjaiban regisztráltam, bőven 60 év feletti vagyok, az első kínálkozó alkalommal elfogadtam, és megkaptam az oltást. A második március 26-án esedékes, és ha meg is kapom - nem tolják ki a határidőt azért, hogy legalább az első oltást minél többen megkapják -, akkor a rá egy hétre kialakuló védettségem éppen nagypénteken lesz. Azaz, hamar regisztráltam, idős korú vagyok, van krónikus betegségem, nem válogattam az oltások közt, és ha nem jön semmi közbe, akkor húsvétra lesz védettségem. Gondolom, akkortól jár védettségi igazolvány.

Milyen felháborító igazságtalanság lenne, hogy azok, akik regisztráltak, elfogadnak bármilyen oltást, csak azért, mert nem kerültek sorra, hátrányba legyenek azokkal szemben, akik sorra kerültek? A saját mércém szerint még a regisztráltak és nem regisztráltak viszonylatában is igazságtalan lenne a megkülönböztetés.

„Pesti e vagy?” Nem mindenki él lakásban. A Belügyminisztérium 2021. január 1-i lakossági adatai szerint a lakosság harmada falvakban (hivatalos megnevezéssel: községben) él. (3032437 fő). És a városokban is jócskán vannak családi házas övezetek. Itt a faluban jól elvagyunk most is a korlátozásokkal. Elég szellősen vannak ahhoz a házak, hogy ne kellejen májusban a melegtől szenvedni a házban. (A nyitott ablakú későeseti buszon nyáron is megcsapja az embert a hűsebb levegő, mikor elhagyja a várost. Itt májusban még kellemesen hűsölősek az esték. Ha nem, akkor hűs nedvessé lehet tenni a ház körül a gyepet automata vezérlésű forgó, kútvizet permetező eszközökkel, de sima slagos locsolással is. Még júniusban, júliusban is kellemesen borzongató a hajnali levegő, a gyep csuromvizes a hajnali párától.)

2021. márc. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
57%
Nyugi, titeket sem engednek szabadon soha többé. Majd ha már sokan beoltatták magukat, kitalálják, hogy olyan mutáció terjed, amire nem hatnak a meglévő vakcinák. Csak ti emellett még lehet, hogy 1-2 éven belül rákosak lesztek, vagy éppen meddővé váltok.
2021. márc. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a héten döntés születik arról, mi legyen az oltottakkal. Tegnap járt le a nemzeti konzultáció határideje, a holnapi kormányülésen biztos "kiemelzik majd az eredményeket".
2021. márc. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Lepontozhattok, de az nem változtat azon az igazságon, hogy én ülök itthon karanténban, aki meg kapott egy akármilyen oltást, az szabadon mászkálhat. A 11-essel teljesen egyetértek, mivel lehet hogy valaki regisztrált az elsők közt az oltásra, de csak júliusban kerül rá a sor. Ez nem az ő hibája, de biztos hogy hátrányosan meg fogják különböztetni. Most még csak az utazáskor, de jön majd a kis plasztik kártya, és akkor majd mindenhol. Úgyhogy kérdező bekaphatod, mert nem kel antivaxernek lenni ahhoz hogy valaki megszívja.
2021. márc. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
75%
Csodálkozok , hogy a mászkáláson aggódtok, nem pedig azon, hogy mi fog veletek történni a vakcina után...rák, meddőség, autoimmun betegség, vérrög...
2021. márc. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
20%
15 orvos vagy?
2021. márc. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
70%
Én nem látom, hogy bármiben megkülönböztetnék azokat, akiket beoltottak. És sajnos nem lesz májusig beoltva a lakosság, erről ne ábrándozz. Amúgy én alig várom, hogy jobb idő legyen, és kiülhessek a kertbe. Egyébként én beoltattam magam, és köszi jól vagyok. Attól függetlenül a kérdésnek szerintem semmi értelme.
2021. márc. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
35%

Amíg csak a kert és a lakás közt mozogsz, addig biztos nem lesz megkülönböztetés, de próbálnál csak külföldre menni, vagy onnan hazajönni. Egy korábbi kérdésben már kiveséztük, előbb utóbb mindenkit rávesznek az oltásra,vagy természetes úton fog antitestet termelni. Aki meg nem adja be a derekát, és át sem esik a fertőzésen az kuksolhat otthon, ha meg kimozdul valahova akkor meg mindenhova kérni fogják a két napnál nem régebbi PCR tesztet. Aki antivaxszer, a második 20 ezres teszt után el fog gondolkodni hogy kell-e még szabadságharcolni. A mindennemű oltás elutasítása a rákra, meddőségre, RNS-DNS manipulációra hivatkozva szerintem teljesen buta és tanulatlan dolog, mert lehet választani a különféle vakcinák közt. Aki parázik a vektor vagy RNS vakcináktól, annak ott van a teljesen hagyományos elölt-vírusos sinopharm, amilyenből mindenki már tucatszámra kapott az élete során.

A sors iróniája hogy mindenki attól retteg hogy az oltásba Bill Gates chippet rejt, közben meg majd a chippet hordhatjuk magunkkal egy oltást igazoló plasztikkártyán.

2021. márc. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
39%
#16 Ha orvos lenne, akkor sem tudná. Senki sem tudja, mivel a vakcinák nem voltak tesztelve.
2021. márc. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
69%
Na ja, 10 -15 év kéne hozzá! De ehez sokan elég naivak!
2021. márc. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!