Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Úgy vagy vele te is, hogy...

Úgy vagy vele te is, hogy bármi gond adódik az életben, néhány Gyurcsányozás után lenyugszol és megoldódik?

Figyelt kérdés

Most, hogy a Soros-migráns meg a Brüsszel utálók tábora kifingott a következő választásokig Gyurcsány lesz a fő ellenség a Fidesz médiában és a parlamentben.

Erre már reagált is Gyurcsány Ferenc. 1 perces videó érdemes megnézni:

https://www.youtube.com/watch?v=pYb3Tua4EFQ

Szerintetek van igazság a benne megfogalmazottakban? Te is lenyugszol, bármi bajod van ha Gyurcsányt szidod?



2021. márc. 8. 17:07
A kérdező szavazást indított:
Igen
Félig-meddig
Nem
24 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Mé a Gyúrcsány jóbb vót?
2021. márc. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én az orbánozással vagyok így.

Van néhány kulcsszó, mint a csüngőshasú csúti disznó, orsós vajda, o1g, diktatúra, graz, stadion, stróman, ha ezeket eleget ismételgetem, nem érzem magam olyan jelentéktelen, lúzer prolinak, mint ami vagyok.

2021. márc. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
Attól nyugodtabb lennék ha egy diliházba volna becsukva.
2021. márc. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Negatív kampány a neve, amikor másra mutogatsz.


Azt nem tudom, hogy a média súlykolás eredménye e az emberek gondolata.


Gyurcsánynak viszont hálával tartoznak a Fideszesek, mert egy akolba terelte az ellenzéket, így nem kell külön lejárató boszorkány űldözés; elég Gyurcsányozni.

2021. márc. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2021. márc. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyurcsány egy meghatározó politikai szereplő. Persze, hogy gyurcsányoznak. Szoktak az emberek orbánozni, meg szijjártózni, meg mészárosozni, meg tiborczozni, meg miegymás. Nem tudom, miért vannak ezen néhányan felháborodva. Ez természetes.
2021. márc. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!