Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha lemegy a járvány mostani...

Árokpart kérdése:

Ha lemegy a járvány mostani harmadik hulláma akkor ezzel már vége lesz lassan végleg a járványnak?

Figyelt kérdés
2021. márc. 3. 23:49
1 2
 11/14 anonim válasza:
Igen remélhetőleg
2021. márc. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
53%

akkor lesz vége, ha letojjuk a következményeket, és mindenki megy mindenfelé, egyesek, sokan meghalnak, mások túlélik.

Amúgy disztópia egyik eleme a járvány, a másik a környezetszennyezés, a harmadik a kontrollált rendszerek, negyedik az általános szegénység egy gazdag vezetői réteggel. Mindegyikbe kezdünk belecsúszni.

2021. ápr. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Elképesztő,h még mindig-több,mint1év után- vannak olyan idióták,akik azt gondolják,h ez a vírus egy vicc!Nem szoktam senkinek rosszat kívánni,de az ilyeneknek tényleg azt kívánom,h tapasztalják meg,mennyire kemény betegség ez,és ezt írom úgy,h eddig megúsztam,de meg is teszek ennek érdekében mindent!Az egyik leglazább kollégám,aki leszarta maszk viselését,meg a távolságtartást hétvégén intenzívre került,pedig nagyon kemény csávó!Amúgy nem értem,mi a baja a sok embernek a maszkkal:a maszk eltakarja majd a ráncainkat,mi csajok megspórolhatjuk a drága arckezeléseket!:)Mellesleg én a maszviselésből is divatot csináltam:van kb10féle:cicás,kutyás,halálfejes,tök vagányul tudom variálni az aznapi outfittemmel:)
2021. ápr. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

#13 Akkor jön rá az ember hogy mennyire nem vicc amikor a gyereke azzal jön hozzá, hogy az osztálytársának, barátjának most halt meg az anyukája éppen a covid okozta tüdőgyulladásban, aztán hazajön este a párja és szól, hogy megint meghalt egy nála fiatalabb kollégája a covid okozta szövődményben.

Jobb lenne ha ti nem várnátok arra hogy így kelljen megbizonyosodni a komolyságáról, szar nap volt ez, elhihetitek.

2021. ápr. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!