Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor leszünk végre szabadok?...

Mikor leszünk végre szabadok? Mikor kapunk oltást?

Figyelt kérdés

Csakmemá' sok lesz ebből az egész szrbl.


Regisztráltam oltásra már kB január közepén, bár 25 vagyok, és régen asztmás voltam 😂


2021. febr. 26. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Hamarabb leszel nyugdíjas mint beoltott...
2021. febr. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Xd lassú a rendszer
2021. febr. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Te a szabadságért képes lennél beoltatni magadat azzal a klorozott vízzel? Szánalmas
2021. febr. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Pont, hogy a leggazdagabbak a járvány kitörése óta még gazdagabbak lettek, volt, aki 10-15 hónap alatt megtöbbszörözte a vagyonát.


Az összeomláshoz ennél nagyobb katasztrófa, válság kell, ez jó eséllyel el fog jönni, mert ahogy a 2008-as gazdasági válságból sem, úgy ebből a járványból sem fogunk tanulni semmit, ha túl is leszünk rajta. Éppen ezért is, a kapitalizmusnak még az évszázad végéig ebben a formában össze kell omlania, én erre számítok.

2021. febr. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hoppá, ezt rossz helyre küldtem el. xdd
2021. febr. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Soha nem lesz vége ennek a vírusnak, már itt marad velünk valószínű...

De nem baj, mert szeptember elsején itt lesz a mostani vakcináknak ellenálló marslakóultramigráncsszuperatomkoronnavájrussz általi NEGYEDIK HULLÁM😱😱😱😱

2021. febr. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!